Kako vam se dopala ekskurzija na Goè?

Started by zlatna ribica, 01-06-2006, 13:35:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zoe

Ех ал онда ћеш изгубити извесни локални дух у наслову! Буахахахахаха

yeca

#16
Quote from: pekmez on 01-07-2006, 20:48:41
ej, ljudi daj promenite to, nije "na Goc", nego na Gocu, muka mi vise to svaki dan da citam.

Pravilno je NA GOÈ!!!
Kad bi rekao NA GOÈU, to bi znaèilo "kako vam se na Goèu svidela ekskurzija".
U reèenici je glavna partija pravac kretanja a ne mesto radnje (Goè)...
(Hvala Ani na konsultacijama)

Skarlet

Pametna je nasa prof Medenica kad kaze da smo mi, farmaceuti, najbolji, eto kad budemo pisali knjige mozemo opusteno i bez lektora...

pekmez


yeca

marmelado, nema ljutinje...
pored tenisa, bolja sam i u srpskom...  :P
ima¹ jo¹ neku ¾elju gde da se oprobamo!!!  :>

zivanshe

:) Goch nikako ne treba propustiti!!
narochito chitanje buducnosti koju nam kosmos saopshtava kroz talog na dnu sholjice kafe! ;) to obavezno treba raditi na klupici ispod jednog kedra i jedne smrche.  :lol: ne, ozbiljno, mnogo, mnooogo dobra exqrzija!! :)

jedino je onaj autobus-kamion bio... breathtaking.  :shock  (ko se vozio u drugoj turi druge grupe ove godine, zna na shta mislim...)

Bred

#21
Jao kamion, buahahahaha. Nikad ga necu zaboraviti. Nas 4 se poguralo u onu kabinicu sa vozacem a jednom kolegi je bas izmedju nogu nekako bio menjac, pa je zaebancija bila pis zivi na  racun toga :> :> :>

pekmez

#22
Quote from: yeca on 02-07-2006, 14:19:10
marmelado, nema ljutinje...
pored tenisa, bolja sam i u srpskom... :P
ima¹ jo¹ neku ¾elju gde da se oprobamo!!! :>

haha, "da u tenisu", mozes samo druge da lazes, mene ne.

ovo sa kombijem je vrlo smesno.

zivanshe

 :lol2:
nas je u kamionu-autobusu bilo 70ak, na gomili, isprepletanih nogu i ruku... najuzbudljivije je bilo kad je tolika masa prelazila drveni mostic, a da ne pominjem trenutke kada se autobus naginjao prema provaliji...  :shock  :H  zbog te voznje sam izgubila kilo i po.  :>

Coolgemini

...ma u kamioncetu je ubedljivo bilo najjace prskanje sa nasim nam najdrazim asistentima i tehnicarima iz botanike :) :) :) :) :)  :loptica :loptica :loptica

zivanshe

nizbrdo je sve ishlo mnogo lakshe ;)

Bred

Hm, prskanje cime? :>
Taj menjac je bio povijen na vrhu, tamo gde se nalazila ona ogromna kugla… haha, ne bih se nasao u kozi tog kolege… :K

Coolgemini

heheheeh....pa prskanje vodom,naravno :>  :>
..ipak je kamionce bilo puno zenskog dela,pa je voda bila neizbezna :>  :>  :>
a za menjac ne znam.... :wink: :wink:
mozda je tvom kolegi ipak bilo OK :K :K

Bred

Pa da je neko zensko vozilo i mozda ali u pitanje je bio MUSKI vozas :K

zoe

Dancho, hoce li ovi malci bolonjci ici na Goc? Bas bi bilo steta to propustiti... (a narocito onu debelu bukvu i penjanje na istu na vrlo specificne nacine...you know what I mean... :>...kakva je to ideja bila :shock)