Kako vam se dopala ekskurzija na Goè?

Started by zlatna ribica, 01-06-2006, 13:35:17

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

dancho

Zoe, tek sad videh tvoju poruku. :stid:
Cini mi se da Bolonjci nece ici na Goch.

Poklopice nam se dve generacije (ne reformisana i bolonjci) i necemo moci da postignemo.
ALi...
Adonis i ja smisljamo nacin da napravimo nesto poput Goca, posle skolske godine.
Da spojimo lepo i korisno.
A uvek postoji FID.

hulio_salinas

bolonjci neæe imati?!

.grins.

nemojte to da nam radite.. zbog Goèa sam upisao farmaciju, a vi sada i to ukidate...

:box

o neeeee....

:K :K :K

¹alim se... "Daj ©ta Da¹"   :loptica

zoe

E stvarno steta...ali ako postoji alternativni plan to pozdravljam! :loptica :~

pereca

A zasto bolonjci nece ici na Goc?
Goc je bas u duhu bolonje, steta je  :ohwell:

dancho

Raspored obaveza bolonjaca je toliko gust(broj radnih nedelja, polaganje ispita neposredno posle slusanja predmeta)  nisam siguran da ce biti vremena.
A i nase obaveze su toliko zbijene (preklapaju nam se dve generacije studenata), da su sanse male da se sve  organizuje.

Mozda nije lose da znate da godinama (zadnjih 10 barem) mi sa botanike sami sve organizujemo u vezi nastavne ekskurzije na Goch (ili Taru).  I snosimo svu odgovornost za to. Ne faks, mi solo. Dakle i prevoz i smestaj i sigurnost studenata. I to radimo free.



besno pile

na TARI je bilo super.....
dancho mi je pokazivao neke pokrete tai-chi-ja  :lol: :lol: 
(njemu i nije bilo toliko smeshno  :K)
dancho,remember?

dancho

Tai chi  :OFF.
Ako nekog interesuje kao tema, moderatori znate sta vam je ciniti.

zoe

Tai-chi... a tema dance postoji ali dancho nista ne pise o folkoloraskim iskustvima...cccc...
sorry za  :OFF mada je ovo sve posledica iskustava sa Goca

Adonis_Vernalis

Jednom prilikom sam gledao fajt izmedju Dancha i neke persijske strvine, poznatije kao Sami... Bilo je epski... tabanje na deblu koje premoscuje nekakav vodotok...

zivanshe

Quote from: dancho on 09-10-2006, 09:05:46
Mozda nije lose da znate da godinama (zadnjih 10 barem) mi sa botanike sami sve organizujemo u vezi nastavne ekskurzije na Goch (ili Taru). I snosimo svu odgovornost za to. Ne faks, mi solo. Dakle i prevoz i smestaj i sigurnost studenata. I to radimo free.

ljudi, svaka vam chast!! :Bog

Quote from: Adonis_Vernalis on 09-10-2006, 14:01:02
Jednom prilikom sam gledao fajt izmedju Dancha i neke persijske strvine, poznatije kao Sami... Bilo je epski... tabanje na deblu koje premoscuje nekakav vodotok...

that, i'd like to see! :)

Fodi

QuoteTai-chi... a tema dance postoji ali dancho nista ne pise o folkoloraskim iskustvima...cccc...
:lol: :lol2: :K :K

Tai-chi....0 (nula)
Tabanje na debli...takodje

Retki su oni koji su imali prilike da vide Dachovu èuvenu ©PAGU!!! heheheeeehe

Od te godine, prof. Radisa, na svakoj sledeæoj ekskurziji, u sali ka¾e: -Sve mo¾e. Samo ne ¹paga.
:run

besno pile

da,da......na shpagu sam mislila kad poceh o tome :>

dancho

Ljudi pa to boli. Dosta  :OFF
Zakljucavajte.

Fodi

Nemoj da zakljucavas....a sta mislite da ovde ubacimo i neke fotke sa ekskurzija - botanickih?

Coolgemini

Fodi to bi bilo odlicno...i josh kad bi fotke bile od ove godine... :angel:...samo morate da izaberete istrazivacki ili provodni ambijent (mada bih se ja pre izabrao za ovaj prvi...nekako je lepshi... :>)