Nova ispitna pitanja? Koja pitanja vaze za jun?

Started by TweeTy, 10-11-2006, 13:39:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

joja

#15
Isto pitanje ostaje i dalje. Gde bih mogla dea nabavim ta pitanja,ako uopste mogu da se nabave.  :roll:


Pa skinula sam ja ta stara pitanja,ali nisam sigurna da li ona vaze i za jun... :roll: Procitala sam da vaze do kraja skolske godine,a ne znam da li tu upada i jun...

zoe

Профа нам је сад оф лајн, али ја га лично питала на предавању прошле недеље за иста та испитна питања, и он рече: ништа се не мења... дакле, у некој теми овде на форуму има свих 100 комбинација, па уживај! :)

shmizla

Ljudi, ja sam tek sada procitala i videla da postoje ispitna pitanja, medjutim, vidim da su ista postavljana jos prosle godine... pa me zanima da li postoje nova, s obzirom da sam procitala i da ih profesori menjaju...i ako postoje gde mogu da ih nabavim? Hvala unapred...

Bred

joja => http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,10.0.html

Adonis_Vernalis


DIDI

Drustvo interesuje me da li prof. Silvana ispituje jos uvek uzorkr sa vezb? Strasno mi je hitno! I naravno ako neko zna kakva je na ispitu? Unapred hvala 

zoe

DIDI,

Одавно је већ неко рекао да проф. Силвана не пита дроге за препознавање већ пита по истом систему као проф. Нада и проф. Зоран.

Нисам код ње полагала, али о њој чух све најбоље од људи у чије мишљење имам поверења. Лепо научи формуле,а и све остало... мислим, знамо ваљда како се спрема испит? И ништа не брини! :cvet

brkata vila

A ako Silvi pochne naglo da trepce, ne boj se, tako ona uvek. :lol:

Iris germanica

Jel ima neko ko je polagao kod Nade u prvom roku? Ajde ako ima neka napise kako je bilo i kako ispituje.

bebica111

da li je jos uvek aktuelna ta kombinacija od 100X10 pitanja?

philoserbiana

da li svo troje profesora imaju ista ispitna pitanja?hvala  :cvet

makica

Da,svi ispituju po tim pitanjima.
Dobjes 10 pitanjca i pises..... :cvet

Natasa16

Jel i dalje vaze ista ispitna pitanja,tj. ona koja su izbacena jos prosle godine?