Fizicka hemija

Started by katarina, 30-05-2006, 15:23:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

katarina

Jel zna neko mozda da li su se ove godine promenila pitanja za usmeni???

Hvala.

nimerija

Draga nam prof. Medenica rekla da nema vise hromatografije na usmenom, ali dole jos uvek prodaju stara pitanja... 

katarina

E hvala puno Nimerija!!! Meni su rekli u kopirnici da su izasla nova pitanja kao, ali je meni delovalo da su identicna!!!

Bred

Napisite ovde sta je izmenjeno u tim novim pitanjima...

katarina

Pa nista, Bred, rece Nimerija da su izbacili samo hromatografiju! Ja cu da kupim pitanja u kopirnici, pa cu napisati sta je jos izbaceno do sl. utorka. Ako neko bude saznao pre mene, neka podeli sa nama.

Bred


lenceka

Da li i kod prof. Maleseva nema vise hromatografije?

pereca

Quote from: lenceka on 08-06-2006, 21:14:50
Da li i kod prof. Maleseva nema vise hromatografije?

Nemoguce! Ne mogu da verujem da negde nema hromatografije  :lol2:

Al-Jasmina

Cekajte, ako nema hromatografije na usmenom,
onda je to jos 7 pitanja manje (koliko ih ima u toj oblasti za usmeni)???
Jeste li bas sigurni da to nije neka fora???

Pozdrav

katarina

E pa ne znam ljudi, ja sam isla i kupila "nova" pitanja i samo tog nema...
Za hromatografiju ne znam, to valjda znate vi iz II godine sta su pricali na predavanjima....

Al-Jasmina

He he, a nisam ti ja sa druge godine, pu pu...dosta je vala bilo ;)

Ja samo pitam ako je ta hromatografija i zvanicno izbacena, onda je i nema u pitanjima koja si kupila ;) ma saznacu ja za koji dan pa cu preneti ;)

zoe

Treba hromatografija al se valjda uci iz praktikuma. Visila sam ja na predavanjima i nisam bas cula da profani nameravaju da je izbace. Istina, za MB su pominjali nesto (jon-selektivne i mozda hromatografiju) ali se ne secam da li je to bilo za pismeni ili i za usmeni. Nemojte me drzati za rec. Sve u svemu, nama sa DF olaksica nema...

yeca

Rekli su danas na institutu da æe danas popdne a sutra ujutru sigurno izaæi raspored za usmeni ispit!!

SREÆNO LJUDI!!!

lenceka

Izasao je raspored za usmeni juce tek u pola 2 a rekli su da ce biti u 12!!!!! Za drugi termin, od 3. jula, je bilo isuvise ljudi pa su neke pomerili i za 29. i 30. jun!!!! A nekima se posrecilo pa su dobili i 10. jul! Meni bas i nije, nema veze. ZATO OBAVEZNO IDITE DO FAXA DA PROVERITE RASPORED!!!!!!!!

Ovo je bilo kod prof. Maleseva, za prof. Medenicu je yek kasnije izasao spisak! SRECNO!!!!!!!

Al-Jasmina

Da li je za prof.Medenicu uopste izasao spisak? Ja sam za drugaricu cekala i cekala juce i nista...