Junski ispitni rok

Started by mima140186, 12-02-2007, 10:03:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mima140186

kad ce izaci raspored ispita? prosle godine smo znali u januaru kad su nam ispiti u junskom i septembarskom ispitnom roku.

Ksenija


Jeka

#2
Iza¹ao je raspored ispita za II godinu:
19. maj 2007. Predrok za pismeni deo ispita iz fizièke hemije



Junski ispitni rok  (1.6-20.7.2007)

Analitièka hemija   22.6.2007.   pismeni ispit
Fizièka hemija      4.6.2007.   pismeni
Organska hemija      1.6.2007.   pismeni
Botanika      5-6.6.2007.   praktièni

Francuski jezik      18.6.2007.   pismeni
Engleski  jezik      18.6.2007.   pismeni

Vi¹e podataka na sajtu fakulteta http://www.pharmacy.bg.ac.yu/studije/raspored_ispita_druge_godine.txt

Marince

Ne mogu da verujem da je organska vec 1.6. :face: a rok traje do 20.7.Malo sam se iznervirala 037

Darker


Bred

a ko vam kaze da rok traje tako dugo cak do 20.7.?!?!?!

Marince

Pa tako pise na onom nasem "divnom" sajtu

Daca

Pise da je do 20.7.,ali ako se pogleda raspored svih ispita za drugu i trecu(cini mi se da za cetvrtu god.nije izasao raspored junskog roka)nema ispita koji je u julu,svi se zavrsavaju do kraja juna.Mozda je to nesto u julu vezano za bolonjski program,ili je jednostavno necija greska???

pereca

Pa obicno je junski rok ranijih godina trajao cak do 5. jula.

marer_86

Quote from: Daca on 19-03-2007, 18:58:33
Pise da je do 20.7.,ali ako se pogleda raspored svih ispita za drugu i trecu(cini mi se da za cetvrtu god.nije izasao raspored junskog roka)nema ispita koji je u julu,svi se zavrsavaju do kraja juna.Mozda je to nesto u julu vezano za bolonjski program,ili je jednostavno necija greska???

greska je u pitanju ... rok za drugu godinu traje do 30.6.

Ksenija

a kazu da je usmeni iz fizicke obicno negde pocetkom jula?ne razocaravajte me :nonono:

marer_86

pa nije iskljuceno da ce ga produziti ali ne sigurno do 20. jula!!

Ksenija

pa marer mozda nije stamparska greska,mozda su stvarno planirali da razvuku malo rok,jer i bolonjci imaju predmete koje mi imamo i sad im treba mnogo vise vremena da ispitaju sve...

marer_86

#13
...ovo je proverena informacije ... rekla mi je asistentikinja Viloeta da je u pitanju greska i da rok za nas traje do 30. 06. ... posto je nacelnik veca za drugu godinu prof Branislava sa botanike siguran sam da je ovo tacno sto mi je Violeta rekla.... naravno da se od Steve naseg predstavnika ne moze nista i saznati  :F
..elem,na oglasnoj tabli instituta za botaniku moze se videti da je greska ispravljena ... ako mi ne verujes proveri
p.s. najlosija vest je sto usmeni iz botanike pocinje odmah posle prakticnog tako da zbog bolonjaca nece biti usmenog kao prosle godine u 2 termina ... tako smo i ispaljeni za anatomiju ... jednom recju PUKLI SMO  :wall: :wall:... sve nam je maltene spakovano u 15 dana

Ksenija

pa Marer kako mozemo sami sebi da pomognemo..?pokusacu sa Stevom da vidim da razgovaramo i sa analitickom i botanikom da nadjemo neko kompromisno resenje,ako rok vec traje do 30 juna,sto bi sve moralo da se spakuje u 10-15 dana..
a jer usmeni iz botanike ide po abecedi ili po grupama ???jel znas mozda?