uvodno predavanje

Started by andjelka, 15-02-2007, 11:29:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

andjelka

Da li neko mozda zna kada ce biti uvodno predavanje iz analitike lekova u drugom semestru?

makky

U petak, 16.02. u 18h. Za sve grupe.

andjelka


zooca

Posto nisam bila na uvodnom predavanju, zna li neko polaze li se uvodni test i kad?sta treba da se spremi? Hvala

Alnus Glutinosa

modu da ti odgovorim na jedan deo pitanja...  :wink:
polaze se...
i treba da se polozi, pre nego sto ti pocnu vezbe...
ali ne znam sta se sprema, a volela bih da znam...valjda ono sto su pricali na uvodnom  :hmm

bilja

Morate da polozite ulazni kolokvijum pre nego sto za vasu grupu pocnu vezbe. Sprema se ono sto je predavano na uvodnom predavanju, tj. prvih 46 strana u praktikumu. Praktikum mozete kupiti kod tehnicara  u sali 211.

philoserbiana

#6
Uvodno predavanje iz analitike lekova je u cetvrtak 14.februara u 15h u amfiteatru 1.
ovo nisu mnogi studenti saznali,pa molim moderatore ako mogu ovo da stave na naslovnu stranu foruma  :K

mina-L

Strasno, bas je termin uzasan! Zar nisu mogli to da stave sledece nedelje kad normalno krecu predavanja i vezbe!

bilja

Da ne bi morali da trpimo nepravedno prozivanje sledi objasnjenje. Uvodno predavanje MORA se odrzati pre pocetka vezbi (18.2. u 9.00h). Ili bi vam onako sebicno vise odgovaralo da te dve grupe "zrtvujemo" pa da polazu uvodni kolokvijum jer vama ostalima (pojedinima da budem tacna i korektna) ne odgovara zakazani termin. Malo solidarnosti molim. Raspored vezbi je napravljen tako da se vezbe zavrse do 1.5. Smatrali smo da je tako bolje zbog ostalih obaveza koje imate i predstojeceg velikog ispitnog roka za koji ucite. Ako to nije korektno sa nase strane molim obavestite pa da okrenemo drugi list.
Ko ne moze iz opravdanih razloga da dodje na uvodno predavanje mora polagati ulazni kolokvijum pre svog termina vezbi.

anica_maja

jel ima neki odredjeni termin za polaganje ulaznog kolokvijuma?
ja imam vezbe od 10.3. pa ne znam kad mogu da polazem ?

aska

da li je sutrasnje uvodno predavanje samo za one koji imaju vezbe u prvom semestru ili za sve studente cetvrte godine?
hvala unapred :cvet

leluska

Samo za one koji ve¾baju u prvom semestru

leluska

 :hm Da li treba ne¹to da se uèi za prvi termin ve¾bi?
   

Bred

koliko me secanje sluzi, to mozete da spremite i na samim vezbama ...  :wink: