Plivanje

Started by zabica, 23-03-2007, 20:41:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marer_86

nio coment :pst
najveca fora je da covek nema pravo zalbe ... :wall:

alfie

ja, da sam na njegovom mestu, osvojio bi medalju u Pekingu, uz obaranje svetskog rekorda i onda bi se skinuo go, a na ledjima bi pisalo fuck off!

Inaèe, deèku svaka èast! Pogotovo ¹to je to uradio, a roðen je u Ameriki,pa bi komotno, kao mnogi, mogao da se pravi lud i da ga to nejteresuje!

rodiæ

svaka èast Èaviæu!al nije morao ba¹ da obuèe tu majicu,nepotrebno.

pereca

Ja koliko sam skapirala, mnogi sportisti su na utakmicama nosili majice sa istim natpisom i niko do sada nije kaznjen.

Ovo je strasno. Ovo nije politicki potez, ovo je cin licnog patriotizma.

Sta god uradili, on je i dalje rekorder i osvajac zlata. Koji uz to voli svoju zemlju i kao i svaki gradjanin ima pravo na licni patriotski cin, dok god je on civilizovan i nenasilan. A ovaj je to bio nesumnjivo.

peho_atropin

Inat,srpski izvozni proizvod!MILORADE SRBENDO!!! :pljes: :pljes: :pljes:

5Nili

Ovo je stvarno SRAMOTA! STOKA! :box Dobro je samo da decku nisu zabranili ucesce na OI...

aziraphale

@pereca
jesi u pravu za neke druge sportiste, s tim sto je po pravilima plivacke federacije ZABRANJENO plasiranje politickih poruka. tako da jbga. mada ga stvarno preterase, ako je rezultatima zasluzio da se takmici, onda ga novcano kazni da mu vise ne padne na pamet, a mojne da ga suspendujes.

Wolf

Idioti! Kreteni! Ne mogu da verujem!
A on je car i svaka mu cast :pljes:

mikele

Брука и срамота.И невиђена неправда.
Човек који је сада у животној форми је суспендован само зато што је на мајци имао натпис ''Косово је Србија''.И на тај начин му је ускраћена могућност да освоји још једно злато(100м делфин јер је то његова омиљена дисциплина) и још једна медаља(100м слободним стилом)
А баш ме занима да ли би неког Немца суспендовали да је носио натпис ''Баварска је Немачка''???
Јер,ја колико знам,Косово је званично и даље део Србије(бар тако пише у УН,које су једино меродавно тело) и не видим шта је ту лоше и шта је ту толико скандалозно.
Ок,ако су хтели да то спрече за убудуће,могли су да му изрекну неку новчану казну,а не суспензију(праву суспензију,а не двофазни систем) са целог шампионата.
Још једном:брука и срамота. :bljak:

wolfeitzckie

Stvarno su preterali! Kazna je pre, pre, preostra! Ovako nepravedna mera samo gura Srbe u antievropsko raspolozenju! Ponekad pomislim da neko u Europi jedva ceka radikale na vlasti u Srbiji!

alfie

Quote from: rodiæ on 21-03-2008, 11:55:01
svaka èast Èaviæu!al nije morao ba¹ da obuèe tu majicu,nepotrebno.
Nije morao. Istina.
Èovek se sam za to odluèio!
U tome i jeste stvar! Zato mu skidam kapu!

Wlada

Подсетићу...Чавић је мајицу носио и пре доделе медаље, и пре него што је скочио у базен, и тада га нико није казнио!

Не само Чавић, сви треба да носе мајице Косово је Србија! Поготову када освоје неку медаљу!

lijepa bosanka

Sramota!! A gdje je sad ta njihova demokratija?? Zar to nije njegovo pravo,nije nikoga uvrijedio..
I upravo ovo samo dovodi do sve jaèe antievropske svijesti naroda u ovoj maloj dr¾avici!!

Èaviæu svaka èast!! :pljes: :pljes: :pljes:
Isto bih uradila...i kao ¹to Wlada reèe trebaju svi tako...
Valjda imamo pravo..bar na natpise!!!

Roben

Quote from: aziraphale on 21-03-2008, 13:29:14
@pereca
jesi u pravu za neke druge sportiste, s tim sto je po pravilima plivacke federacije ZABRANJENO plasiranje politickih poruka. tako da jbga. mada ga stvarno preterase, ako je rezultatima zasluzio da se takmici, onda ga novcano kazni da mu vise ne padne na pamet, a mojne da ga suspendujes.
па ти то објасни овим твојима из ЕУ
ма гаде ми се бре  :bljak:

alfie

A da sam na mestu tih takmièara, sa kojima je trebao da uðe u bazen na jo¹ dve preostale trke, iz protesta ne bih plivao!
KOja je fora da bude¹ prvi, uz takav skandal i sramotu! Bleða æe im biti medalja!