Sa usmenog ispita kod profesorke Vujic

Started by Bred, 27-06-2006, 10:27:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred


malavestica

ma jok. ali genericka imena obavezno, ja sam na konceptu imala sve formule i sva imena i ni jedno iupac ime me nije pitala.. mozda pita da kazes cega je sta derivat, ali to je organska hemija pa znamo :wink:

student007

Profesorica je zena-zmaj!!! Danas sam polozila.

Bred

pa dobro, to znamo a mogla si i malo iscrpnije da napises utiske.
:wink: :K

pH

Uf posle one informacije da profesorka cita forum,svi udarise da hvale... :lol: bas cool :lol:
evo i ja bi iskoristio priliku da kazem da je kul i extra i vrh i wow i lol i super iako je nikad nisam ni video a cuo sam da je najgora od svih profesora(naravno po ispitivanju)  :~ :lol:

julija

Ne znam drugari sta da vam kazem za ovu profesorku.
Trazi mnogo, pita po sat vremena i u stanju je da te posle celog maltretiranja da te i obori.
Ne pita mnogo UIPAC, pita caka neke i ne znam ko je rekao da kod nje koncept nije bitan.
Na pocetku ispita kaze pisite osnovno, bez teksta, ali ako ne napises sve onda se to podrazumeva kao da to ne znas.
Moj savet je da pisete sve , bez obzira koliko vam to glupo izgledalo.
Srecno svima! :a

Bred

E pa ne znam, verovatno godinama svi oni postaju isti ...

:wink: :K

5Nili

Da li mozda neko zna da li profesorka prvo ispituje biohemicare ili nema pravila?

mina-L

Jel polagao ko danas kod profesorke,utisci...? :cvet

mali veseljak

Kako je bilo danas kod profesorke?

malavestica

opa ljudi, kad sam ja to polagala prof je bila extra stvarno!! i naravno da je bitan koncept, mislim formul metabolizam i sve sto se moze napisati, ali tekst stvarno nije trazila prosle godine  :hm i lepo napisite koncept, uredno i pregledno

malena

Jel zna neko sta spada u zoricin deo sada kad je farmaceutska pismeno???  :help3: :help3: :help3: :djavo :djavo :djavo :djavo :K2: :K2: :K2: :K2:

Tu i Tamo

Da li neko moze napisati nesto o pismenom polaganju kod prof Vujic ?

dekky

#43
Njene oblasti su holinergicki lekovi, vitamini, analgetici, NSAIL i antihistaminici. Valjda kod nje nema dve oblasti, nego je potrebno ukupno 10 (ili 10.5) poena, negde sam to video. Ako sam u krivu, neka me neko demantuje...  .blah.