Vezbe iz imunologije

Started by bebica111, 21-10-2006, 10:14:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

bebica111

da li neko mozda zna kako izgledaju vezbe iz imunologije, mislim da li nas asistenti nesto i propituju ili se mozda radi i neki ulazni kolokvijum, ili je opusteno?

Al-Jasmina

Mi nismo imali kolokvijum, tj.opusteno je na vezbama..
cak je smor nakon "zrtvovanja" onog nesrecnog belog misha!
ali pamet u glavu i uprkos smoru hvatajte beleske na vezbama ko besni-
da ne biste hvatali kolege koji su to radili (cesto groznim rukopisom)podjednako besni :)
I trudite se da vam razjasne....

Darker

Èek èek, da razjasnimo neke stvari? ®rtvovanje mi¹a? Ja jesam macanos, ali ja volim mi¹eve sam da lovim, ne da gledam kako mu neko odrubljuje glavu!!!
Mislim, mrtav sam ozbiljan, da li se stavrno ubija jadni mi¹?

Al-Jasmina

Pa okoncala mu se zemaljska egzistencija uz pomoc etra...
zar ti nisi..never mind :)

Darker

©ta nisam? Jesam sva¹ta, ali cold blood slaughter jadnog slatkog mi¹a nisam sigurno!!! Mislim da æu te ve¾be da preskoèim :F :F :F :F

Al-Jasmina

Aman,
(http://nono9.us)
imperija uzvraca udarac :K
ta nisam na to mislila...
Otkud ti znas sta sam ja mislila,mm?
Nego mislila sam da si imao te vezbice...
:wink:

Darker

Jok, macanko, tek dolaze na repetitor, ovaj, repertoar :K
:F nije bilo upuæeno tebi nego sloterima (a nisu Nik Sloteri), ali nema veze... :angel:

Ksenija

elem daklem kako izgledaju te vezbe,jel imaju neke kolokvijume,koliko traju?

Darker

Hmmm, traju dok ima da se predaje :K
Nema kolokvijuma, ponekad padne neko propitivanje, zavisi od asistenta-nastava je manje ili vi¹e interaktivna... Biæe ti lak¹e ako bude¹ uspela da prati¹, a ne samo da gleda¹ kroz prozor ili asistenta...
U principu se slu¹aju ve¾be, retko kad se ne¹to i radi(na¾alost), npr. odreðivanje krvne grupe... recimo da su teorijske ve¾be sa ponekom demonstrativnom...
Kod Janèiæa se trudi da ¹to vi¹e skapira¹, a kod asistentkinje(izvinjavam se ¹to zaboravih ime) da ¹to vi¹e zapi¹e¹, trebaæe ti i jedno i drugo (mada obièno jednoj grupi samo jedan asistent dr¾i ve¾be)
sreæno!

Ksenija

pa kako onda izgleda prakticni?sta radis?

Darker


Ksenija

grupe:
http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/imunologija/raspored%20grupa%202007-08.pdf

raspored vezbi:
http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/imunologija/RASPORED%20VE%8eBI%20IZ%20IMUNOLOGIJE%20ZA%20STUDENTE%20KOJI%20STUDIRAJU%20PO%20STAROM%20PROGRAMU.pdf


Vezbe za nas pocinju 3.12. u ponedeljak po rasporedu za vasu grupu...

millyy

ljudi, da li treba neki praktikum da se kupi, koliko je i gde se nalazi? :hmm

marer_86

#13
Praktikum kosta 450 din mozes ga kupiti u kopirnici i mislim da se ne overavaju vezbe u njemu ...

isvikata

a zar ne bi ove vezbe mogle biti malo zanimljivije? jer kakva je korist gledanja kroz prozor 3 sata? mislim da to moze biti i malo bolje. a do tada otvaram likovni konkurs. bira se najlepsi crtez, crtan na ovim vezbama. tema: "antitela vs antigeni" :ball2: :wall: