Bred Pita treba ubiti!!!

Started by AL-Samlud, 31-10-2007, 20:05:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mashrum

Pa naravno da nije plitak.  :happy:

Ne dr¾im ja njegovu sliku uramljenu za bzvz..  :)): :happy:

Darker

Zakljuèak teme: Breda Pita treba LJubiti!!! :K :K

*

Quote from: Darker on 08-12-2007, 13:15:51
Zakljuèak teme: Breda Pita treba LJubiti!!! :K :K

D, nemoj da pomislim svasta :stid: :trfr:

max


AquArius

Pa naravno - glupog li pitanja..
Treba ga ljubiti - u Andju.  :smekerica:

Tako Dare?   :>

Elem, zasto Breda Pita, mislim, zasto se zaustaviti tu.
Moze i Klunija i matore Pacina i Konerija (o Hopkinsu da ne pocinjem),
a sta tek o mladjanim Dzos Hartnetu i Klajv Ovenu (:ljubav:) da recem ..

pa ondak, tu su i sportisti, razni ..

A sta vi momci radite, da se sva ta silna paznja preusmeri sa njih - na vas..

:smekerica:


Al-Jasmina

 :)): sto je najcrnje, osoba koja najvise kuka na Klunija igrom slucaja lici malo na njega :trfr:

Ru¾an Bosanac

Quote from: Al-Jasmina on 10-12-2007, 14:28:15
:)): sto je najcrnje, osoba koja najvise kuka na Klunija igrom slucaja lici malo na njega :trfr:
Aj budi fina pa nam objasni

Al-Jasmina

 :smekerica: Batice,
reklamiranje se placa  :cvet

Savet za Dzabe:
Iskoristi slicnost i daj mu ga po sarmu,
nek holivudska magija radi za tebe  :cvet

AquArius

nemojte vise chatovati
ova tema je zrela ko kruska
za kljuc

Duke

Ma ja ne znam kako ljudi uopste postizu taj stepen extaze za nekim koga nisu nikada u zivoti videli uzivo. Kao gledam sliku i govorim... Wow sto mi se svidja, zaljubio sam se , volim nju i nijednu  :bljak:

Koma, ali opet nikome ne uskracujem pravo na to. Da se razumemo, i ja umem da se nalozim kada vidim slike neke full 10+ ribe, ali da lepim te slike po plafonu i onanisem na njih, i sanjarim o njima...  :bljak: :bljak: :bljak:

Nikad nisam verovao u idole, a ni u savrsenstvo

Mada mislim da znam u cemu je caka, ljudi zamisljaju savrsenstvo i svakodnevno ga svojom mastom hrane, i materijalizuju ga u jednoj slici, i kada bi upoznali tu osobu vrlo bi ih brzo sve to proslo jer bi shvatili da nemaju nista od tog privlacnog izgleda samog po sebi i da ta osoba nije toliko savrsena koliko su joj savrsenstvo svojom mastom potpisali

E, ne pricam ja o Bred Pitu ovde, zaboravio sam koliko je on POSEBAN i kako je sasvim NORMALNO naloziti se na njegov poster iz magazina, i reprodukciju njegovog pokreta na televizoru  :roll: :roll: :roll:

Darker

Moderno dru¹tvo je demistifikovalo sve mitove i legende. Idoli su nam preko potrebni. Uzori. Pa kad su idoli onda ih demistifikuje¹ putem tabloida da bi se ti bolje oseæao, jer i on je èovek kao ti...
Ne veruj u idole. U slike sa filma i malih ekrana, ti mo¾e¹ bez njih...

Kiki, idolu moj :Bog :K

philoserbiana


farmaceut_bl

heh...dobra tema...nisu oni idealni, prodjite bilo kojim gradom i srescete punooo lepsih nasih momaka!!! ufff :))