Usmeni ispit kod prof. Violete Dopsaj

Started by plisani, 27-06-2006, 00:16:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nadja

Pa ovako: jako je ljubazna prijatna, ne komentarise nista dok ti pricas, ali klima glavom pa ti otprilike vidis dal si na dobrom putu ;) meni je stavrno bilo prijatno,a 8 mi je dala jer nisam znala neke nazovi finese sto stvarno nisam smatrala toliko bitnim da naucim, a pitanje i dal to isto imam u predavanjima... voli da povezujes stvari, ali to mi se cini da je praksa svih profesora... eto :)

Dukica

Videla sam par kombinacija kod Dopsaj. Ali sam cula da te nista ne slusa i pusta te da pricas sve,a onda te obori.
Da li je to tacno? :ohwell:
Recite nesto lepo o njoj,please... :]

cvjetic

Quote from: Dukica on 10-01-2007, 12:04:50
Videla sam par kombinacija kod Dopsaj. Ali sam cula da te nista ne slusa i pusta te da pricas sve,a onda te obori.
Da li je to tacno? :ohwell:
Recite nesto lepo o njoj,please... :]
dukice,ne znam da li postoji razlika od opste,ali meni je ona bila na opstoj,i stvarno je super,skroz je ok.ne maltretira puno,cak je jednog kolegu pustila bez jednog pitanja.drugi kolega je dobio 8,a nije znao jednu polovinu pitanja.ako sam ti pomogla,mogu i jos,ali ne znam da li je ista i na medicinskoj...

sladjana

Interesuje me ako je neko skoro polagao kod prof. Dopsaj (DF) da napise nesto, kombinacije, kakva je i tako to. Hvala!!!! :cvet

sladjana

Danas sam cula da prof. Dopsaj ispituje u Klinickom centru. Da li je to na istom zavodu gde je i prof. Nada Majkic Sing?

sladjana

Da li neko zna kog datuma, u februarskom roku, ispituje prof. Dopsaj?

sladjana

Da li je iko saznao kada ispituje Dopsaj i gde ispituje? :roll: :roll: :roll:

salesale

#22
prof.dopsaj pita na klinickom centru,ali ne znam kada pita. :V

sladjana

Ako ikoga interesuje ispit kod Dopsaj je 22.02. u 13,00

bocca

#24
Dragi prijatelji, citala sam sve prethodne strane i nisam nasla na malo sire informacije o profesorki Dopsaj. Koliko opsirno pita i ima li neke oblasti koje posebno preferira. Hvala!!!  :V





skinula bold i italic
AquA

:cvet

bocca

Ljudi gde ste?! Ako bilo ko moze neka napise neku kombinaciju koju je imao kod prof. Dopsaj!!!!Hvala :~

yumarija

#26
Cao svima u vezi  profesorke Dopsaj...jel dovoljno iz knjige uciti ili trazi nesto i iz praktikuma....sta najcesce pita....Hvala puno..... :wave:

biki

Da li kod Dopsaj moze da se pise koncept?

biki

Ja sam juce polagala kod prof. Dopsaj i zena je skroz ok,nije bauk kao sto su je opisali,trazi da se zna ali nije u fazonu da obori ako ne znas sve.
Pitanja su bila:1.apsorpcija hemskog i nehemskog Fe,faktori koji uticu na              apsorpciju,depoi gvozdja i izlucivanje
                2.ispitivanje ekskretorne funkcije jetre,ikterus
                3.hiperkalcijemija i hipokalcijemija
                4.aterosleroza,faktori rizika,uloga oksidovanog LDL-a u             
                   aterosklerozi

zuza

ljudi, jel moye neko da napise jos neku kombinaciju kod Dopsaj?Hvala unapred :wink: