Apsolventska ekskurzija-da li znate nesto o tome

Started by spadalo, 17-10-2006, 19:19:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

spadalo

Da li znate nekoga ko je isao na istu, kakva su iskustva :~???! Koliko love pripremiti za to zadovoljstvo?? Ko obicno organizuje ekskurzije i kome se na faksu obratiti za informacije???
Samo da isplatim skolarinu ovim zlotvorima na faksu pa onda na put po Evropi  :run(ako mi preostane kesha :roll:)

Milos82nbg

Obicno pocetkom decembra krenu ponude, bar je tako bilo prosle godine.
Ja nisam isao ali sam gledao slike od drugova i bilo im je super.Valjda cu sad ici ako mi nesto ne iskrsne.

stef

 Ne znam ko ce sve ove godine dati ponude.Samo cu ti reci da jeftinije, nije i bolje. Ja sam isao preko Collegium-a, i bilo mi je ekstra. Verovatno cu ici i ove godine, ako budem imao vremena.Mislim da je bilo dobro i ovima sto su isli preko sportskog drustva, a moji drugari koji su isli preko bosanske (ne smem da kazem ime agencije) agencije su imali par neprijatnosti.Dovoljno je sto cu ti reci, da sam morao da ih ubacujem na zurke Collegium-a jer je bio smor na njihovim, a i neki studenti nisu dobili vize...
350 eura aranzman, i 400 eura za dzeparac (i manje za devojke).Doduse ja nisam kupio nista, ali sam nocu dosta trosio.


AquArius

Isla sam i ja u maju i bilo je sjajno.
Ta ekipa i za*ebavancija/uzivancija je nepopnovljiva.
Napisacu jedan poduzi post, mada je stef to poprilicno nakuckao  :wink:

vladimir

I ja sam pro¹le godine i¹ao preko jedne od gorepomenutih agencija i vrhunski sam se proveo!

Dukica

ja bejah 2005 u Spaniji preko Bosanaca,a ove godine u Parizu preko zpua(Pariz-Minhen-Bec) i obe su super. nije mnogo skupo,koliko se secam Spanija me je izasla oko 500 evra,a Pariz 600,sve zajedno-sa dzeparcem. trebalo bi otici ne bilo koju,jer se pamte i ne mogu da budu lose,cak i ako organizacija zakaze,tu ste ,svi zajedno i zezate se,mada se nista lose nije desilo i sto se bar tih administracija tice,sve je ok. licno mislim,da u Barsu moze lakse da se ode(kad zavrsis fax itd) nego u Pariz,za tako male pare( 600e je malo,ako to vec nisam rekla),tj.da za 600e vidis takav grad,al sve zavisi..nemam pojma,kad bi morala da biram,verovatno bi izabrala Pariz,jer nisam bila u prilici da odem tamo tek tako,a u Barsi sam bila i sa kevom i caletom,pa sam se istripovala.  sve u svemu,koju god da izaberete,bice super. :PI :PI :PI

spadalo

Hvala puno drugari! Ako bude bilo kesha, sigurno cu otici! Pariz mi je adut  :~ !

pop

Uh, kad se samo setim kako je bilo... Vrh vrhova! Isao sam u Spaniju u maju preko Collegiuma sa ovim forumashima gore, i imam samo reci hvale, kako za organizaciju exkurzije, tako i za provod.
Definitivno treba voditi racuna preko koje agencije se ide jer ima bitnih razlika u kvalitetu za iste pare. Npr. diskoteka u koju smo izlazili u Spaniji, a koju je Stef pomenuo, je bila nevidjeno dobra. Ko je gledao Dancefloor chart na MTV-u, mogao je da se uveri.
Sto se tice para, aranzman je 314 evrica ( bez vize i osiguranja), a tamo je za sve troskove dovoljno oko 250 e (da se nigde ne stedis, a za shoping treba jos kinte shodno afinitetima).

pereca

#8
APSOLVENTSKA EKSKURZIJA

ZAPUTI SE 206 NA SAT!

Studentska organizacija i Sportsko drustvo Farmaceutskog fakulteta u saradnji sa ZPU studenata Beograda organizuju ekskurziju za Spaniju, Francusku i Italiju.

12 dana - 7 nocenja

Lido di Jesolo - Venecija - Verona - Monte Karlo - Monako - Barselona - Figueras - Kan - Nica - Piza - Montekatini - Firenca

Poseta svecanom otvaranju Kanskog festivala!
Formula 1, Grand prix Barcelona (mogucnost rezervacije karata prilikom prijave za ekskurziju)
Biciklisticka trka Giro d`Italia - Piza
profesionalni licencirani turisticki vodici!


Cena: 305 eur

U cenu ukljuceno:
1 nocenje sa doruckom u Lido di Jesolo, 1 nocenje sa doruckom u Montekatini, 5 punih pansiona u Lloret de Mar-u
Ekskluzivni prevoznik Lasta Eurolines!
Panoramska razgledanja svih gradova, usluge licenciranih turistickih vodica i predstavnika agencije
Poseta svecanom otvaranju Kanskog festivala
Poseta Giro d`Italia
Samo kod nas: voznja brodom na relaciji Punto Sabbioni - Venecija - Punto Sabbioni - UKLJUCENO U CENU!

U cenu nije ukljuceno:
sengen viza i medjunarodno zdravstveno osiguranje
fakultativni izleti, ulaznice za muzeje, galerije i sl.

SVI PUTNICI UCESTVUJU U NAGRADNOJ IGRI:

ZPU I VERANO MOTORS POKLANJAJU AUTOMOBIL PEUGEOT 206 I SKUTER PEUGEOT LUDIX!


Potrebno je da na prijavnom kuponu tacno odgovorite na pitanje: Ko je generalni zastupnik Peugeot - a za Srbiju i Crnu Goru?
Pravo ucesca imaju iskljucivo studenti koji uplate ekskurziju "ZaPUti se 206 na sat!"
Izvlacenje nagrada na Medjunarodnom sajmu automobila 2007. u Beogradu.


Informacije i prijave:

Prostorija studentskih organizacija na Farmaceutskom fakultetu
ili na telefone:
063 584 321
065 2763 717

PREZENTACIJA EKSKURZIJE I IZLOZBA NAGRADNOG AUTOMOBILA:

Petak, 8.decembar
Farmaceutski fakultet


pop

U èetvrtak, 7.12.2006. godine, u 14h, u amfiteatru 2 Farmaceutskog fakulteta biæe odr¾ano predstavljanje Apsolventskih ekskurzija 2007 u aran¾manu agencija Collegium i Rapsody

ZA©TO SA NAMA NA EKSKURZIJU?

Collegium Mondial Travel je najveæa putnièka agencija specijalizovana za omladinski turizam (najvi¹e putnika na studentskim ekskurzijama)
Nezaboravne studentske ekskurzije jo¹ od 1996. godine
Bogato iskustvo u organizaciji i voðenju!

Najvi¹e putnika na studentskim ekskurzijama ¹irom Evrope (do sada veæ preko 35.000). Samo je u ovoj godini putovalo vi¹e od 10.000 studenata iz Slovenije, Hrvatske, Italije, Poljske i èak preko 1000 iz Srbije (od èega preko sto apsolvenata sa Farmacije).

Obezbeðena celodnevna briga ( kombi za nu¾ne prevoze, 24 sati otvoreni telefon, obezbeðenje,... )

Iskusna medicinska ekipa 24 èasova,

Bogat animacijski program, DJ-evi, animatori, fotografi
( dogaðanje 25-èasova dnevno ),

Brojni fakultativni izleti ( izabrani su najbolji po predlozima studenata iz proteklih godina )

Tematske zabave ( Red love party, Playboy party, Alien night, Lubenica party, Grafik party… )


I OVE GODINE U ©PANIJI - MTV party

Bogate nagrade sponzora ( Cockta, Elan, Belowzero, Skb banka, Slovenica, Red bull, Go play, Pivovarna La¹ko, Radio Antena, Konex, Playboy… )

®urke u Beogradu ( ponovo se viðamo i dru¾imo zajedno posle izleta )



PROGRAM: ©panija 12 dana
Termini: 14.04.2007. i 30.04.2007
CENA: 314 evra (vi¹e meseènih rata)

KRSTARENJE MEDITERANOM
11 dana (autobus + brod)
Termini: 01.05. – 11.05. 2007. i 13.05. – 23.05.2007.
CENA: 335 evra (vi¹e meseènih rata)

PARIZ 10 dana
CENA: 319 evra (vi¹e meseènih rata)

RIM 10 dana
CENA: 319 evra (vi¹e meseènih rata)

PRAG I BUDIMPE©TA 7 dana
CENA: 179 evra (vi¹e meseènih rata)

Sve informacije na 063/84-48-985 ili 063/435-972

Ingrid

A da li se zna u koliko je sati to predavanje u petak, posto nije napisano

stef

Pope, najnajnajzurke! Idem ponovo ove godine, ako ne odem na Taiwan.

pereca

Quote from: Ingrid on 04-12-2006, 18:13:22
A da li se zna u koliko je sati to predavanje u petak, posto nije napisano

Promocija ekskurzija u organizaciji Studentske organizacije, Sportskog drustva i ZPU-a, sa izlozbom nagradnog automobila pocece u petak, 08.12. u 11h.
Sve ce se desavati u holu i ispred fakulteta.

AquArius

#13
Program: ©panija 12 dana
Termini: 14.04.2007. i 30.04.2007
Cena: 314 evra (vi¹e meseènih rata)

1. DAN Polazak iz Beograda poslepodne oko 20.00 èasova sa parkinga ispred hotela Interkontinental. Noæna vo¾nja preko Maðarske.

2. DAN Dolazak u Beè u jutarnjim satima. Razgledanje grada: Hofburg, Parlament, Palata Belevedere, Prater, Opera, Kertner ¹trase… Odlazak prema hotelu koji se nalazi u gradu ili okolini, sme¹taj. Slobodno poslepodne. Uveèe ¾urka za upoznavanje. Noæenje.

3. DAN
Doruèak, napu¹tanje hotela i odlazak u centar Beèa. Slobodno vreme za individualno razgledanje. Rano poslepodne odlazak u dvorac ©enbrun, slobodno vreme za individualnu posetu dvorcu ili zoolo¹kom vrtu sa èuvenim akvarijumom. Naveèe polazak prema Francuskoj. Noæna vo¾nja preko Italije.

4. DAN Ujutru sti¾emo na Azurnu obalu. Obilazak mondenskog mesta Kana, èuvenog po filmskom festivalu. Odlazak prema Nici, obilazak Nice, turistièkog centra Azurne obale i ¹etnja gradom prelepih palata, kazina, èuvenih restorana, i dugaèkih obala i pla¾a. Popodne sme¹taj u hotel u Kanu, Nici ili okolini. Slobodno veèe. Noæenje.

5. - 8. DAN Ujutro polazak za ©paniju. Zaustavljamo se u Figuerasu, gradu jednog od najveæih umetnika na¹e ere Salvadora Dalija. Nakon obilaska kraæa vo¾nja do Lloret de Mara. Sme¹taj u hotel i veèera. Uveèe æemo organizovati zabavu u jednoj od diskoteka. U ova 4 dana na¹a baza je Lloret - pe¹èana pla¾a, mega diskoteke, ¹panski i srpski DJ-evi, organizovana animacija, igre na pla¾i, bogate nagrade...
Collegium je poznat po najboljim ¾urkama, svako veèe æemo organizovati tematsku ¾urku (foam party, cyber party, red love party, …) u jednoj od poznatijih diskoteka. Sigurno vam neæe biti dosadno.
Za sve koji bi ¾eleli vi¹e da upoznaju ©paniju:
BARSELONA 1. Posle doruèka polazak za Barselonu. Obilazak ukljuèuje posetu najveæim znamenitostima Barselone, prvo, èuvenu crkvu Sagrada Familia, zatim nastavljamo put prema bajkovitom parku Guell koga je kreirao èuveni ¹panski arhitekta Gaudi. Imaæemo zatim slobodno vreme kako bi pro¹etali najlep¹om ulicom u Barseloni La Rambla, gde mo¾ete iæi u 'shopping' u odlièno snabdevene i opremljene butike, pro¹etati èuvenim gotskim kvartom, ili otiæi do akvarijuma Mare Magnum sa sjajnim pogledom na raznovrsni morski svet. U Lloret de Mar vraæamo se pre veèere (izlet je ukljuèen u cenu programa).
Brojni, razlièiti fakultativni izleti (Barselona 2, Hacienda, Kosta Brava, Port Aventura...)!

9. DAN Slobodno vreme je do popodneva kad kreæemo prema Francuskoj. Vo¾nja autoputem do Monaka gde pravimo noæni obilazak te male dr¾ave - Kne¾ev dvor, ¹etnja mondenskim Monte Karlom, voziæemo se trasom Formule 1, i zaustaviti se ispred kazina.

10. DAN Noænom vo¾njom nastavljamo prema Italiji ka Veroni, gradu Romea i Julije. Imamo obilazak grada i slobodno vreme za samostalnu posetu lokaliteta. Oko podneva kreæemo za Lido di Jesolo. Dolazak u hotel u ranim popodnevnim satima. Slobodno vreme je do opro¹tajne ¾urke koju pravimo u jednom od diskoteka u tom turistièkom gradu pored Venecije. Noæenje.

11. DAN Posle doruèka kreæemo prema luci Punta Sabbione odakle brodom (doplata) kreæemo prema trgu Sv. Marka. Razgledanje grada i slobodno vreme. Venecija nekada srednjovekovna aristokratska (Mletaèka) Republika, danas je jedan od najprivlaènijih turistièkih gradova u Evropi. Grad izgraðen na 120 ostrva, ima 177 kanala i oko 400 mostova. Razgledanje velièanstvenog trga Sv. Marka sa Du¾devom palatom i bazilikom Sv. Marka, ¹etnja uskim trgovaèkim ulicama ispresecanim kanalima do èuvenog mosta Rialto. Moguæa poseta raznoraznih muzeja, vo¾nja gondolom ili Vaporettom po kanalu Grande ili èak poseta ostrva poput Murana gde prave poznato mletaèko staklo ili ostrva Lido gde se odr¾ava poznati filmski festival Zlatni lav. Predveèe povratak do Punta Sabbione odakle kreæemo prema Srbiji. Noæna vo¾nja.

12. DAN Vo¾nja preko Slovenije i Hrvatske. Dolazak u Beograd ispred Sava Centra u jutarnjim satima.



CENA UKLJUÈUJE:

- Prevoz izuzetno komfornim turistièkim autobusom,
- 4 noæenja u Lloret de Maru u hotelu sa 3* na bazi punog pansiona,
- noæenje u Lido di Jesolo-u sa doruèkom,
- noæenje u Beèu sa doruèkom,
- noæenje u Kanu, Nici  ili okolini,
- razgledanja prema programu,
- profesionalni vodièi i organizacija; vrhunsku zabavu
- sobe u svim hotelima su 3-4 krevetne sa TWC-em

CENA NE UKLJUÈUJE:
- Obavezna ©engen viza
- Meðunarodno zdravstveno osiguranje

DOPLATE:
- Fakultativni izleti (Hacienda, Kosta Brava, Barselona 2, Port Aventura)
- Brod od Punta Sabbioni prema Veneciji (8 evra)
- Ulaznice za posete lokaliteta, muzeja i galerija
- Doplata za dvokrevetnu sobu.

Iznos doplata biæe postavljen uskoro!


Info:

063 / 84 48 985
063 / 435 972


Collegium i Rapsody travel

yeca

Quote from: Dukica on 18-10-2006, 08:48:46
nije mnogo skupo,koliko se secam Spanija me je izasla oko 500 evra,a Pariz 600,sve zajedno-sa dzeparcem.
U sestro, ti si ba¹ jeftino pro¹la.:)

Quote from: Dukica on 18-10-2006, 08:48:46
icno mislim,da u Barsu moze lakse da se ode(kad zavrsis fax itd) nego u Pariz,za tako male pare( 600e je malo,ako to vec nisam rekla),tj.da za 600e vidis takav grad,al sve zavisi..nemam pojma,kad bi morala da biram,verovatno bi izabrala Pariz,jer nisam bila u prilici da odem tamo tek tako,a u Barsi sam bila i sa kevom i caletom,pa sam se istripovala.  sve u svemu,koju god da izaberete,bice super. :PI :PI :PI
Ja bila i u Parizu i u Barseloni. Pariz je mnoooogo skuplji, mo¾da i najskuplja metropola u Evropi. Skuplja i od Rima. Mo¾da je sa Londonom mrtva trka. U ¾ivotu nisam videla jeftiniju obuæu nego u Barsi. Ali nije da je jeftina Barselona. Ustvari, zavisi ko zbog èega ide. Ja savetujem svima da se otarasite tih kupovina i uop¹te ideje da se i gde ide zarad kupovanja i tro¹enja para na krpice. U Beogradu svega ima. Eventualno ako se naleti na ne¹to èega ovde nema (pa bar znate da æete odskoèiti malo iz mase) i ¹to je originalno a mnogo vam se svidelo. Ili neka tehnika jeftina ili bar pristupaèna. A u PARIZ pa taèno da u d¾aku odem bilo bi mi savr¹eno!