Fiziologija

Started by hulio_salinas, 18-10-2007, 13:56:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

hulio_salinas

Predmet nosi 4+4=8 ESPB. Predmet je dvosemestralan.

Ukupno ima 100 poena = 40 predispitnih + 60 ispitnih poena.

Predispitne obaveze 40 poena:
- Predavanja 4 poena
- Predispitna nastava 8-16 poena
- Semestralni kolokvijum 12-20 poena


Ispit 60 poena:
- Test 27-60 poena
Ispit ima 60 pitanja, a 34 taèna odgovora nose 27 poena.
Ko polo¾i semestralni kolokvijum (u januarsko-februarskom ispitnom roku), taj deo gradiva ne pola¾e na zavr¹nom ispitu (u junsko-julskom ispitnom roku). Nakdadno æemo videti da li æe u aprilskom roku biti popravnog semestralnog kolokvijuma.


Nastavnici:
Prof. dr Bosiljka Pleæa¹ ([email protected])
Prof. dr Miodrag Nedeljkoviæ ([email protected])

Asistenti:
Ass. mr Vesna Pe¹iæ ([email protected])
Ass. dr med. Aleksandar Obradoviæ ([email protected])
Ass. Dijana ®ukovec ([email protected])

lycos

predmet je jako bitan, ali cu preskociti ova predavanja-profa je nerazumljiv...

rotkvica

nisam bila na predavanjima tako da mi nije jasna ova "predispitna nastava"... :hm

chiligirl

Ja mislim da se radi o vezbama...
Ispravite me ako gresim

hulio_salinas

Nije obja¹njeno. Pretpostavljam da je to rad na ve¾bama, kao ¹to Chili ka¾e.

Wolhard

Da li neko zna odakle trebamo da spremamo vezbe,jel iz praktikuma ili da skinemo sa neta?

hulio_salinas

Praktikum jo¹ nije iza¹ao u prodaju, jer je pripremljen nov. Pojaviæe se tek posle 4. nedelje ve¾bi.

Dok ga ne nabavimo, spremaæemo ve¾be sa predavanja/skripti.Asistenti æe nam skrenuti pa¾nju ¹ta da uèimo. Malo kasne sa praktikumom, ali ne bi trebalo da ima problema.

zvecarka

vezbe se spremaju malo iz praktikuma malo sa slajdova ali su opusteni na prakticnom....

Duke

Obratite paznju na fiziologiju, mnogo vam se predmeta kasnije naslanja na nju. Ko je nije dobro naucio kada je trebalo morao je kasnije uz dosta vise muke

hominis nocturna

Ja sam danas bio na institutu, i rekli su mi da vezbe treba da spremamo samo sa predavanja.

MiKy

za vezbe postoje fini slajdovi(ne znam da li ih jos ima na sajtu fakulteta,ali iskopirajte od nekog) na njima je sva sustina vezbi

Sole

jel' imao neko vezbe iz fiziologije?
kakvi su utisci?  :wink:

milutin

Vezbe nisu lose,samo malo duze traju..asistent je malo vise davio i tako

josefina87

Meni je skroz bilo zanimljivo..Asistent se strasno trudi sve da objasni,vraca se na sve sta vam nije jasno(to definitivno treba iskoristiti i ucestvovati!)...Svaka cast! :Bog

hulio_salinas

Danas sam imao ve¾be kod Dijane. Samo danas, po¹to nam od lsedeæg puta dr¾i asistent Aleksandar.

Ve¾be su duge i (dana¹nje) suvoparne, ali korisne!

Extra su prezentacije/diskovi!