Opsta biohemija

Started by lycos, 23-10-2007, 13:41:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cvetulence

Nije cak ni definisano koji deo gradiva ce biti na tom kolokvijumu, da li sa radionica ili sa predavanja!Jer ako je sa predavanja, onda.... :shock

Sole

#16
ja ne mogu da skinem predavanja, forbidden...  :roll:
mislim stvarno, autorska prava su cudo...  :namcor
sad moram do faxa svaki put da se shecjkam da bih skinula nesto sto mi treba...

kakva je knjiga?
jel' bas po njoj idu predavanja?
ja bih trebalo sutra da uzmem knjigu, pa me zanima ako je neko nesto radio jel' mnogo opsirnije nego slajdovi? ;-)

pig_am_am

 :roll: stvarno ne razumem,kako od tako zanimljive materije, neko moze da napravi toliki smor.
i ne razumem kako neko ko je profesor,ne zna da predaje.
i ne razumem sto mu neko ne kaze "alo,bre covece"


cvetulence

Sole, ja sam isla na predavanja cisto da bih znala sta bi trebalo da ucim kada dodje vreme. Pratila sam poslednje predavanje sa knigom, otprilike je 10 slajdova bilo vi¹e nego ¹to je bilo u knjizi. Profesorka nije ni¹ta vi¹e rekla od onoga ¹to pi¹e na slajdovima.   :roll:

hulio_salinas

#19
Raspored za ve¾be, koji ste videli pro¹le nedelje, NIJE dobar. Mislim da su u petak iza¹li novi, va¾eæi spiskovi. Pre nego ¹to odete na ve¾be, proverite jo¹ jednom termine.

josefina87

fale mi  neka predavanja(deo prvog)!skidala sam u rc-u,ali i tamo je zabranjeno-ima samo u nekom folderu neka od prosle god koja je neko skinuo ranije,pretpostavljam da su ista!? :hmm

Bred

koji folder je zabranjen? to je verovatno do podesavanja dozvola na folderu i to treba da prijavite webmasteru fakultetskog sajta da to ispravi ili da odete do njega u racunarski centar kod kafica.

Sole

Quote from: hulio_salinas on 29-10-2007, 06:06:09
Raspored za vežbe, koji ste videli prošle nedelje, NIJE dobar. Mislim da su u petak izašli novi, važeći spiskovi. Pre nego što odete na vežbe, proverite još jednom termine.
na sajtu ne moze da se pristupi onom delu gde je raspored za grupe od V-VII (inace bi trebalo da stoji V-VIII), ja sam u tom delu bila na spiskovima na institutu.
ako neko zna da li je i do kakvih promena doslo, neka napise nesto.  :happy:
ja sam tek sad videla huliov post, inace bih pogledala danas na faxu.

Wolhard

Nema drasticnih promena,ali opet proveri!

floret

данас на предавању професорка је  рекла да ће, вероватно, од следеће недеље почети да проверава присуствовање предавањима, због оних поена које за то требамо да добијемо
иначе, и јуче и данас је било јако мало људи на предавању...

whatever

Еррр, не бих да будем безобразан мада ће ми коментар звучати тако, али моја препорука за повећање посећености предавања је осмишљавање начина да иста буду занимљивија/едукативнија а не проверавање присуства (мислим да се нико не потреса претерано око 2 поена  :roll:). Али добро, претпостављам да је фрустрирајућа чињеница да су се они потрудили да обезбеде одвојене термине за 2. и 3. годину само да би сада било све заједно 30 људи на предавању, па с те стране могу да разумем, али опет...

MaliZmaj

da citamo slajdove znamo i sami kod kuce ....

Phenomenon

Odbrojavao sam minute do kraja na ovim vezbama, tako da nema sanse da idem na predavanja. Ne mogu da se maltretiram

pig_am_am

strava i uzas. horor film.
nadala sam se da ce bar nase ankete ( napisali smo sve nule)
da uticu na njih.
ali evo,nista bolje nismo ucinili za vas...

cemu svrha ankete...
:roll:

ovakva predavanja treba da budu kaznjiva. i to zatvorom.  :>

lycos

a na vezbama..ponasaju se prema nama kao da smo retardirani..:bljak:
a tek komentari "pauza 5 minuta, nemojte izlaziti iz amfiteatra i nemojte slati sms-ove" :bljak: :wall: :wall:  pored nas seta zandar i samo gleda koga ce izbaciti... zasto se ne ugledaju recimo, na asistenta fiziologije ?!