Opsta biohemija

Started by lycos, 23-10-2007, 13:41:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

whatever

А иста та асистенткиња уста не затвара током испита, стане некоме изнад главе са другом асистенткињом и онда распале по блебетању, за милост не знају  :namcor Ма то је патологија, не вреди коментарисати...  :wall:

Да ли је неко можда питао који део градива долази на колоквијуму; само биомолекуле или и део метаболизма?

Bojana 153

ja mislim da je prof rekla da dolazi i ceo katabolizam. treba proveriti

lycos

niko ne voli vecito nadrndane asistente  :djavo  :wall:  :nene:

Sole

ocigledno da im takav imidz odgovara!  :hmm koliko god to bzvz zvucalo  :box

one se izgleda stvarno nece menjati.  :shock
necu ni da komentarisem zadnji slajd na vezbama  :ninja:
svi ste ga videli...

what, u pravu si za tu pricu tokom ispita! narocito ono kad krenu na svakih 10 minuta:"ostalo vam je jos pola sata, ostalo vam je jos 15 minuta, imate jos 5 minuta..." uzas  :bljak:

shiky

Quote from: Sole on 02-11-2007, 20:05:39
necu ni da komentarisem zadnji slajd na vezbama  :ninja:
svi ste ga videli.
:>

Da,da,da!bas je vickasta  :H  :>
gde ga samo iskopa? 

Pa dobro,danas nije bila toliko strasna,cak je i pustila onu devojku sto je kasnila  :shock
:>

Sole

kod nas je bilo masovno kasnjenje u utorak, ali je sve istolerisala ona asistentkinja koja je predavala, ali je ona druga bila prilicno stroga.  :ninja:
znam da kasnjenje nije nimalo lepa osobina, ali desi se svakom, posebno u prevozu.
moram da kazem da mi se jako dopada kako je asistentkinja predavala enzime u utorak.
kazem utorak jer su ovi koji su imali danas, slusali vezbe kod druge asistentkinje.  :cvet

Bred

pa trebali bi vasi predstavnici da popricaju malo sa asistentima, mada...  :hm

nasty girl

i sve u svemu sta dolazi na kolokvijumu iz biohemije?

hulio_salinas

Bred, nema ni¹ta od toga. Probaæemo, ali...

j.lo

Pitanje za biohemicare:

Da li neko pouzdano zna kada XV grupa ima 1. lab. vezbu?

Na sajtu fakulteta su vec dva puta menjali termine - najnoviji je u sredu (7.11.) u vreme 8:00-11:30, dok je na oglasnoj tabli pisalo da cemo vezbe imati petkom (prvu 9.11.) u vreme 11:15-14:45.  :hmm
   
Javite ako nesto saznate!

biwi

j.lo ja sam XV grupa, vezba je sutra ( sreda) od 8.00 do 11.30

j.lo

Saznala sam u toku dana, ali, u svakom slucaju, hvala, biwi! :cvet

biwi

Moze li neko da napise koje sve oblasti dolaze na prvom kolokvijumu, jer sam na predavanjima bio jako retko????

chiligirl

Prvih 14 poglavlja  :shock

nasty girl

au.....

pa to je 2/3 gradiva.... :hmm :hmm