Kolokvijum

Started by Kremenko, 07-12-2007, 11:10:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

majakf

kolokvijum je 19.maja ali ne znam tacno u koliko sati pocinje

philoserbiana

da li moze da napise neko pitanja sa kolokvijuma koji je bio u prvom semestru?bar nesto okvirno  :cvet

katarina

Jel moye neko da mi kaye tacan datum i vreme kolokvijuma_ Ne mogu da cekam do sutra. Hitno.

majakf

kolokvijum je 19.maja ali nisam sigurna za vreme. mislim da pocinje u 10h

malena

A jel zna neko sta treba da se uci i odakle?  :hmm :help2: Nisam u toku sa zbivanjima...

Bred

Mi smo spremali iz praktikuma.

shmizla

Da li bi neko ko je to vec polozio da npise bar otprilike neko pitanje, koliko je strogo, da li sitnicare, ima li nekih caka.... Hvala unapred!

Bred

primer (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,11495.msg184023.html#msg184023)

philoserbiana

uci se prvih 46 stranica praktikuma i sve sa vezbi,validacija ne treba

shmizla

Izvini, sta znaci "sve sa vezbi"?  :stid:

bilja

A kako bi bilo da dodjete na pravu adresu da pitate. Kolokvijum je 19. maja 2008. u 12.00h u amfiteatru 1. Sprema se prvih 46 strana iz praktukuma i ono sto je reèeno na uvodnom predavanju. Sve sa ve¾bi znaèi ono ¹to smo vas pitali pre nego sto poènete da radite i na ¹ta smo sve vreme skretali pa¾nju. Reakcije na kojima se zasniva odreðivanje i koje su napoèetku praktikuma, takoðe se moraju spremiti.
Sitnièarenja i strogoæe ima onoliko koliko je potrebno!
Brede hvala za primer (testovi se menjaju ali su¹tina ostaje ista)!

Bred

Nema na cemu a i Vama hvala sto ste pomogli studentima direktnim, konkretnim i tacnim smernicama.
:wink:
:cvet

gimlisa

Moze li neko da mi kaze odakle da skinem onih 6 grupa za kolokvijum?

shmizla


malavestica

da, kakvih 6 grupa??
meni rekose da nije tesko, treba to iz praktikuma, a na uvodnom je otprilike opet to isto.. :wink:
i obavezno reakcije, ta pitanja nose najvise poena!!