potvrda ispita

Started by malavestica, 08-06-2008, 17:47:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

malavestica

dakle, kad je? 13 od kad do kad?  :help2:

Ayrton Senna

13.06. od 9 do 11h.
Do sada su potvrde izlaska na ispit uvek bile u tom terminu, ukoliko ima promena, verovatno je obavestenje na zavodu.

malavestica

ja sam se dvoumila izmedju od 10 do 12 ili 9 do 11.. :wink:
hvala  :cvet

philoserbiana

kada je potvrda za prakticni ispit iz farmakognozije i kada je prakticni ispit?treba mi i vremenska smernica .hvala  :cvet

aska

prakticni je 2. jula a potvrda je 1. jula, mislim od 9 do 11, neka me neko ispravi ako gresim :wink:

br.akky

Da li je tada potvrdjivanje i za one koji imaju polozeni prakticni??

Shix

mislim da nije,za usmeni je verovatno malo kasnije,samo ne znam kada
ici cu u petak na fax,pa cu staviti ovde,ukoliko niko do tada to i ne uradi :wave:

malena

Mislim da je potvrda za usmeni 4.7. od 9-11h,ali nek neko proveri...

Shix

sorry,sutra ne idem na fax,tako da necu biti od koristi za informacije :ohwell:

Nea

Jeste , usmeni se potvrdjuje i petak 4. jula a pocinje od ponedeljka 7. jula...

aska

kasno sam saznala da je prakticni iz farmaceutske pomeren za sredu tj 2. jul, kada je prakticni iz gnozije a to ne bih da propustim nikako pa me interesuje da li ce mozda biti dve grupe tj dva termina u sredu za polaganje prakticnog?
ispalo je bezveze.. a i da li smeju da zakazu dva prakticna sa ispita sa iste godine u istom danu? ili to vazi samo zausmene...  :hm

Nea


To nikako ne bi smelo. Savetujem da odes kod asitenata iz farmaceutske i pokusas da se dogovoris.

Mene zanima jedna stvar: Da li nakon potvrde usmenog iz gnozije uvek izlazi raspored polaganja za usmeni na internetu? Problem je u tome sto sam nasla osobu koja bi mogla da mi potvrdi usmeni, ali ne mogu da je opterecujem time da ceka da izadje raspored. Ne bih da gubom vreme na faksu. Ako neko zna ovo pouzdano, molim da mi javi. Hvala.

aska

prakticni iz farmaceutske hemije je trebalo da se odrzi sutra ali su, valjda, zbog prijemnog sve pomerili za sredu mada su morali da se raspitaju za ostale termine ispita...
do sada, barem koliko sam ja videla, bili su rasporedi na netu uvek ali posto idem na fax sutra, raspitacu se pa javljam :wink:

Nea

 Na famaceutskoj su asistenti skroz ok, kada sam polagala prakticni u decembarskom ispitnom roku prilikom potvrde su me pitali koji mi dan odgovara zbog vezbi iz drugih predmeta . A verujem da ti nisi jedina osoba kojoj  njihov datum ne odgovara. Hvala aska, racunam na tebe. Pozzz

philoserbiana

u koliko sati pocenje prakticni iz gnozije?poz  :cvet