Odbojka

Started by Chef, 22-08-2006, 09:20:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tarantulica

Odbojka¹ice dobile protivnike u trci za OI

®enska odbojka¹ka reprezentacija Srbije igraæe sa Rusijom, Rumunijom i Hrvatskom u A grupi evropskog kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre u Pekingu 2008. godine.

Takmièenje æe biti odr¾ano od 14. do 20. januara u nemaèkom gradu Haleu, gde je u utorak obavljen i ¾reb.

U grupi B igraæe domaæin turnira, Nemaèka, Poljska, Holandija i Turska. Plasman u polufinale izboriæe po dve najbolje selekcije, dok æe se na OI kvalifikovati samo pobednik turnira.

Zasad su uèe¹æe na najveæoj svetskoj sportskoj smotri obezbedbedile reprezentacije Kine, Italije, Brazila i SAD.

(Tanjug)

Darker

Svaka èast '¹enici Bjelici :Bog :Bog :K :K

josefina87

 :F
pretekao si me! a005
odusevili su me! :Bog
malo srece,malo znanja... :a

bibi

Ovo je bilo za srcku....bravo,momci..... :pljes: :pljes: :pljes: :~

malena

Svaka im cast,odusevljena sam,fenomenalana utakmica...  :Bog :Bog :Bog :Bog :pljes: :pljes:

Ayrton Senna

Momci su napravili pravi podvog. Mada, odnosom u treæem, èetvrtom i petom setu su to i zaslu¾ili. Bravo !!!  :pljes:

Sada, da vidimo devojke, da li su i one spremne da overe vizu za Peking. Mogu one to, samo me iskreno èudi ¹to ponovo u reprezentaciji nisu Spasojevic i Krsmanoviæ. Za¹to?  :hm

Ali dobra stvar - Djerisilo je tu. Gledajuæi je u Voleru, igra bolje no ikad. Pa, neka tako bude i na kvalifikacionom turniru.

mikele

Ови квалификациони турнири су јачи него само ЕП јер је овде био присутан сам ''крем'' европске одбојке и није било лаких противника,тако да је по мени овај успех наших одбојкаша раван освајању медаље на првенству.
Надам се да ће и одбојкашице кренути стопама својих колега,мада је и ту конкуренција паклена. :run

tarantulica

Na¹e odbojka¹ice danas u 20h igraju u polufinalu protiv reprezentacije Poljske!
Drugi polufinalni par èine Rusija i Nemaèka

:wink:

marijabgd88

vidimo se u finalu sa Rusijom...  :pljes: :pljes: :pljes:

Ayrton Senna

Pa ako se ponove dogaðanja sa Evropskog prvenstva u Belgiji i Holandiji, eto nas u finalu. Mada, i Poljakinje dosta osciluju tokom igre, kao i na¹e. Biæe to igra ¾ivaca, a veæinom motivacije.

mikele

Ја мислим да су наше јуче мало калкулисале јер нам много боље леже Пољакиње од Немица.А и то ми је једино разумно објашњење зашто Ивана Ђерисило није играла цео меч(била је убедљиво најбоља наша играчица на прва два меча).