Promene u rasporedu ispita zbog Univerzijade

Started by Bla_bla_blaaaa, 22-09-2008, 19:27:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Anabel Lee

Oktobar je skracen za redovne studente, ali to nema veze sa apsolventima. Inace, postoji tendencija da se do sledece godine oktobar izbaci kao rok, a verovatno uvede neki drugi. Protiv te odluke tesko da moze nesto da se uradi, ali bitno je da ce uvesti ndrugi rok kao zamenu.

U svakom slucaju, kao sto sam vec i rekla, sigurno je da stvari nece ostati na tome kako stoje sada, ali vam nista konkretno ne mogu sada reci o tome.

zerocool

Meni je rekla u studentskoj sluzbi da to vazi i za apsolvente, a i na farmakologiji su stavili na tabli da rok traje do 10og. Videcu sutra,pa javljam  :wink:

crazy ball

i danas je ista stvar potvrdjena i od strane salterusa i od strane instituta za farmakologiju...ko sprema taj ispit neka racuna da ce ispit imati 8, 9 ili 10og...tako da, igranka pocinje!!!!
pitam se samo kad li ce da bude onda novembarski rok, a i decembarski??? da nece mozda januar da pocne u decembru??
o kakvi ludaci!!!

Anabel Lee

I ja sam tek danas saznala da su oktobar skratili i apsolventima. Stvarno nema smisla. Verovatno sve ima veze sa ovom Univerzijadom. Videcu da se raspitam posel roka o svemu.

Bred


aska

da li ima novosti u vezi sa zavrsetkom skolske godine tj do kad traje junski rok i ima li julskog,mozda :cvet?

JO

Quote from: aska on 17-01-2009, 23:21:24
da li ima novosti u vezi sa zavrsetkom skolske godine tj do kad traje junski rok i ima li julskog,mozda :cvet?

I mene to isto zanima... Ljudi javljajte ako nesto znate, please!

philoserbiana

znace se posle 23.januara,imaju sednicu povodom toga...strpljenja malo  :K2:

JO


zoca


philoserbiana


sunchica

A da li neko zna kad ce biti prijemni?
Jel istina da je pomeren za kraj maja?