Apoteke koje treba izbegavati

Started by dadaf, 26-09-2008, 19:03:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AnaCrvena

i kako tretiraju svoje radnike!?npr,negde u unutrasnjosti,neki 'gazda'(ovde gazdarica) drzi apoteku,a iznad tog lokala ima stan,pa su zaposleni u apoteci duzni da joj kuvaju kafe,ciste kucu i slicno...dalje,tehnicare placaju po 5000din...ili zaposle samo tehnicara,daju mu platu nesto vecu od standardne (a manje nego sto bi morali da plate farmaceuta) pa taj radi sve,i svima lepo...sem korisnicima usluga.i farmaceutima. da ne pricam o prodaji lekova sa uputstvom za pacijenta na poljskom,ceskom...ko zna kako uvezeno i kakvu je kontrolu proslo?!no to nije tema ovde!

keti


  IZBEGAVATI APOTEKE PEARL MEDICA,POZNATE POD NAZIVOM PERLICE
  POGOTOVU STAZERI!!!!UZAS I KATASTROFA

philoserbiana

zasto?po cemu se razlikuju od ostalih privatnika?plata je uobicajena za stazere?jel tako?molim te,pojasni

suncica

Ne znam tacno razlog, ali cula sam da ni Prima apoteke nisu na dobrom glasu?!
Ako neko ima konkretnu informaciju u vezi njih, tj.licno iskustvo mogao bi da podeli sa ostalima. ja sam se vec raspirivala kod njih za staz i voljni su da saradjuju (pre nego sto sam dobila mig da ih izbegavam), odgovara mi lokacija, ali se zbog toga lomim...
Hvala...

Bred

Hm, Prima ok placa stazere ali baca ih da rade sami i to uglavnom trecu smenu ...

Takodje sam cuo da radno vreme ne postoji, vec  kad ti kazu da ides, onda mozes da ides ...

I nacuo sam da drze lekove na crno sto mi se nimalo ne svidja.

Moj utisak ->  :dole:


suncica

evo jos jednog glupog pitanja...cuo si od nekoga ko je direktno imao kontakt sa njima ili onako kako sam ja cula...ovaj je rekao ovome, pa je on nekome, a onda slucajno doslo do tebe...verujem gde ima dima ima i vatre, ali kako dodjose do lekova na crno...i kakve mi kao, jednog dana radnici tu, mozemo da imamo posledice?
inspekcija i ogromna neprijatnost stoje, ali da li se to zavrsava na tome?
Hvala

Bred

Pa to mi je reklo vise pouzdanih ljudi mada znam da farmaceuti generalno imaju problem sa poverenjem i u SVE sumljaju ...
Ja sam naucio pricama da verujem  :wink:

Koliko su meni objasnili, tu najvecu kaznu i stetu ima sam poslodavac ali  s obzirom na sveopstu korupciju, pitanje je koliko je to zaista "opasno".

Uglavnom, ja to ne bih radio ni za kakve papira, ponajmanje potpisivao fakture za takve lekove a kamoli iz izdavao ...

pegazus

izbegavajte apoteke "ALBATROS"u sto sirem krugu!!!!

Bred


Kamicak

Ima apoteka "Albatros" u Tirsovoj

Bred

A da, to je ona velika kod polazista autobusa gspa u Bircaninovoj.

majce

koliko sam ja cula imaju i apoteku na nbg, radili su 24h i naravno stazeri su radili nocu :roll:

crazy ball

Toplo savetujem svoje kolege da izbegavaju Apoteke Patria!  :ball2:

Bred

Haha, pa to je bilo vise nego ocigledno.

Jel imas licno negativna iskustva ili si nesto cuo/la?

I sta to? :P

suncica

Predlazem kolegama, ako nameravaju da traze posao za neki normalan novac i eventualno prekinu staz, da izbegavaju i Apotekarsku Beorad. Ja sam radila 4 meseca i prekinula staz, jer sam nasla posao koji se ne propusta. Sada Apotekarska nece da mi upise ta 4 meseca, jer nisam odradila svih 6 (stazirala sam po starom programu). Koliko se ja, ko laik, razumem u pravo, nigde u ugovoru o volontiranju se ne pominje ta "sitnica", a kao da se podrazumeva. Bili su izuzetno bezobrazni kada sam ih nazvala telefonom i zamolila da mi upisu ono sto sam uredno odradila. Naravno da su me odbili...
Zanima me da li je jos neko imao ovakvo iskustvo da li je i kako resio...