Farmakologija, pismeni ispit

Started by frckica-j, 19-10-2008, 16:26:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mala zeljka

Jel' ima neko slajdove sa vjezbi iz farmakologije,a bio bi voljan da ih podjeli?Zahvalna...

Jovana Bg-Bl

Ljudi a kakvi recepti budu na prakticnom?Jel moze neko da napise neki(sta se trazi,prepisati RP ili sta vec...malo to da mi neko "docara"  :lol:?

Jovana Bg-Bl

Samo da napomenem...ima gresaka u tacnim odgovorima u ovim malim testovima,za koje je link nakacen ovde.Npr pitanje 17,18...

Bred


Jovana Bg-Bl


frckica-j

Hvala Jovana!  :jub: Stvarno nisam to pregledala! Jo¹ uvijek...

Jovana Bg-Bl

Frckice,jel imas(ili neko drugi)mail adresu ili broj mob ass? :help3:

P.S.Ima mnooooooogo vise gresaka u malim testovima od one 2 :shock2:...tako da,moj savet je,onima koji spremaju da se ne obaziru na RESENJA(ima sigurno 10-15 gresaka).Svakako ce u velikim testovima naci tacne odgovore.

frckica-j

Nemam. Bila sam u pon na faksu, jo¹ nisu iza¹li novi rokovi.

Vidjeh te velike testove! :shock :face: Neko mi je pokazao! Ne pada mi napamet da ono koristim. Pa za one testove ti treba vremena koliko i za usmeni. Kad spremim usmeni tad izlazim i na pismeni, a ne posebno spremati jedno pa drugo.

Jovana Bg-Bl

Bas tako,ja se gnjavim sa tim testovima mesec i nesto dana  :wall:
Ali,nadam se da ce se isplatiti trud!
Videla sam u temi "raspored ispita" da je prosle god rok bio zadnje sedmice januara,pretpostavljam da ce i sada biti tako,a opet,bojim se da mi ne promakne zbog praznika.Plse,ako neko ide na fax da baci pogled i javlja...bicu mu jaaaaaaako zahvalna  :K2:

frckica-j

Bila, zakljuèali institut. Ali mi je koleginica danas rekla da jo¹ nema ni¹ta.  :ohwell:

Jovana Bg-Bl

Hvala frckice,ti si divno dete :)

frckica-j


ceca85

 Pismeni (test i rp) je 9.2 u 10h,prijave su 5.2. Pozdrav.

frckica-j

Taman krenuh da napi¹em! Hvala Ceco!  :love:

Zna li iko, budu li redovno rokovi u martu? Ovo mi je rano...

Jovana Bg-Bl

A gde se polaze to 9.2.????
Da li u zavodu za zastitu zdravlja(onoj maloj predavaoni) ili na dr mestu?