Ispit u septembarskom i oktobarskom ispitnom roku

Started by Bred, 18-08-2009, 22:24:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Septembar - 9.9 u 9h A2
potvrda 7.9 10-12h


Oktobar - 23.9 9h A2
potvrda 21.9 10-12h

Kremenko

Da li bi neko mogao da se seti i napise koja su pitanja bila sad u septembru?Hvala  :cvet

Kremenko

Drage kolege,koncept ispita je promenjen,nazalost videh to tek danas na ispitu  :namcor  Pitanja nisu isto formulisana,u okviru jednog postoje tri podpitanja i gde se pise reakcija OBAVEZNO stoji pitanje da li je kvantitativna ili kvalitativna.Mislim da je nekima zasmetalo sto je ovaj ispit postao "neproblematican",pa resise da ga zakomplikuju.Mislim da su pitanja tendenciozno sastavljanja u cilju zbunjivanja i onako zatecenog studenta novom formom.Tako smo danas imali vise pitanja iz iste grupe,a nista iz sulfonamida,hloramfenikola,tetraciklina...Da skratim,moja grupa je imala pitanja iz vitamina(3),alkaloida(2),penicilina,neorganskog dela(2).Takodje dva pitanja uopste nisu iz postojecih 443!Znam da ce neko reci da se moze nagadjati na tu temu iz postojeceg znanja,ali kod mene je faktor iznenadjenja presudio.Nadam se da ce ovo pomoci studentima da se bolje pripreme  :cvet Vidimo se u novembru na ispitu :wink:

Bred

Pa sumnjam da je bas bio "neproblematican" ...

:wink: :wall:

anamarija

da li se zna kada je ispit u novembru? hvala