ispit u januaru

Started by mina-L, 14-12-2009, 17:34:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mina-L

Da li neko mozda zna kad je ispit u januaru za apsolvente?  :cvet Kakav je bio ispit sad u decembru i gde moze da se kupi ta knjiga od profesorke? :cvet

nadica

28.1.u 8 sati A2 Da li je neko polagao u decembru,molim vas javite se sa informacijama u vezi pitanja na testu i odakle se uci?Hvala
     

ajsa

ja sam polagala u decembu i pala sam,na testu je bilo 5 novih pitanja:pirogene supstance,ispitivanje gipsa za fiksacioni zavoj,eluacioni niz po Sy....,afinitativna hromatografija,izokratsko eluiranje kod rp-hplc,4 pitanja je bilo u prvom delu a jedno u drugom. Ako ima neko slajdove od prosle godine neka postavi jer ova skripta koju ja imam nije dovoljna za prolaz.

nadica

Da li neko zna sigurno kada ce biti analitika u januaru za APSOLVENTE?Hvala

shmizla

Ljudi, molim vas da mi kazete gde mogu da nabavim ispitna pitanja koja vaze sada, koliko ih ima, i gde da ih nadjem, gledala sam na sajtu faxa, ali nisam uspela da nadjem. Da li iko zna?

nadica

Rekli su mi na institutu da je i za apsolvente ispit 28. a potvrda 26.Provericu vreme...

mina-L

Mislim da je potvrda za apsolvente 26.1 od 10-12h

brko

Da li neko uci iz novih predavanja?Zanima me da li moze da se polozi sa starim,koliko se razlikuju?Hvala

brko

U januarskom roku su bila poznata pitanja,ja ucim iz stare skripte.Iskreno se nadam da nece biti noviteta u februaru,posto niko ne zna,pa ni asist.,gde naci nova predavanja.A i stara su dovoljno obimna,trebace mi mesec i po da ih naucim,nadam se...