Isplata studentskih kredita pocinje....

Started by makky, 27-09-2006, 09:35:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AquArius

mislim da ko je primao stipendiju, a vise ne ispunjava uslove za stip., a hoce kredit, mora da skuplja sve papire iznova (kao da prvi put konkurise za kredit)

Coolgemini

A sta ako je pre stipendije primao kredit?? :>

Bred


Bred

#18
Isplata kredita pocinje 24.10.2006. Iznos na ceku je 15300din.:-)

24. октобра исплата три рате студентских кредита и стипендија
Саопштење, 18. октобар 2006. године

Студентске стипендије и кредити за месец јун, септембар и октобар 2006. године у укупном износу од 15 300 динара, биће исплаћени 24. октобра. Студенти ће чек моћи да подигну на факултетима и вишим школама.
Уз чек студенти ће добити и 2А образац за продужетак стипендија и кредита

http://www.mps.sr.gov.yu/code/navigate.php?Id=434#2561

Maslacak

Quote from: AquArius on 17-10-2006, 15:11:54
mislim da ko je primao stipendiju, a vise ne ispunjava uslove za stip., a hoce kredit, mora da skuplja sve papire iznova (kao da prvi put konkurise za kredit)

Ne, moja drugarica je predala uz papir za produzavanje, samo jos ugovor o kreditu (plavi, obrazac 5), ali ne na salteru, nego negde gde su joj rekli da to odnese...neki odeljak UBB...
Meni sad to treba tako da cu se morati raspitati :>

Coolgemini

A meni je salterusha rekla da moraju i obrasci 1 i 2...nije pominjala obrazac 5.....samo ne moraju da se nabavljaju prihodi po clanovima i izjave svedoka....ma katastrofa..... :roll:

Maslacak

A jesi li primao kredit pre stipendije? To znaci da si vec jednom podnosio prihode, pa mozda zato ne moras, ali ja nisam...
Ja sam prosle godine pitala za tu drugaricu, bila je u istoj poziciji kao ja sad (znaci, prvi put kredit, do tad stipendija), i odgovor je bio ovako nekako:
"Hm...uh...pa ne znam...ahem...treba sve ponovo...ali...hm...uf...ummm...(??)...nek donese samo ugovor o kreditu"
:> :> :>

Ja sam drugarici to tako prenela, i bas danas sam je pitala je li uspela tako, i kaze da jeste :happy:

Coolgemini

Primao sam kredit pre stipendije...verovatno zbog toga ne moram da podnosim ostala dokumenta...Dok oni koji nisu uopste primali kredit,verovatno moraju sve potrebno za isti....prihodi i bla-bla....ili nesto skroz sasvim levo...ma kod nas sve moze :>

Bred

Kredit na faxu ce, naravno, biti tek sutra :F

sandric

Naravno zar je ista na nasem faxu stiglo na vreme?

Bred

desavalo se i da stigne, verovali ili ne. elem, u studenstkoj sluzbi je takva guzva da ne poverujete. :roll:

zoe

Али људи, тако је увек! Датум који се објави је датум када чекови стижу на факултете, а тек сутрадан почиње исплата! Тако је свугде, не само на овом факултету! :hm

Jeka


sandric

da ogromna je bila guzva na redu za stipendije,bas su spori i neekspeditivni.Naravno kad produzavate stiendiju morate da cekate bas na tom salteru jer vam ni na jednom drugom nece primiti iako su prazni

Bred

Nije tacno zoe da je tako svugde. Ovde pre svega zavisi od spremnosti salterusa da odu do banke na taj dan ili dan posle.