REZIME...bakterije koje se (ne) uce

Started by Al-Jasmina, 24-08-2006, 16:23:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Al-Jasmina

Brucella je kao pitanje vazila do JUNA 2006te!
OD JUNA VAZI SPISAK PO KOME SE SADA RUKOVODIMO!

Ovo nazalost kopiram...iz poruke iznad.
Kad budem polagala usmeni pridruzicu se komentarima u zavisnosti od toga kakve utiske steknem.

Ali opet...

Alnus Glutinosa

Ma kakav spisak pitanja! Ne oslanjajte se na to, ja sam juce imala pitanje van tog spiska!!  :/

Al-Jasmina


Alnus Glutinosa

Iz virusa postoji pitanje: Hepatitisi (A,B,C,D,E) , a ja sam imala pitanje Hepatitis C! Znala sam 2 recenice o njemu  :stid: ali mi je profesorka prebacila pricu na poredjenje Hepatitisa C sa ostalim, pa se izvukoh...  :happy:

Al-Jasmina

Dobro, ali je ono ipak navedeno kao pitanje!  :)
Ovde se pominje problematika izostavljenih pitanja koja se volsebno pojavljuju:hm

Alnus Glutinosa

U pravu si, jeste deo pitanja koje se pominje! I profesorka na kraju i pita onako kako je pocetno pitanje definisano! Ima tu jos nekih pitanja koja su deo nekog navedenog, pa ljudi padaju u nesvest, bez potrebe, kada izvuku to! Prob je u bakterijama kojih nema na spisku,a definitivno ih ima u ispitnim kombinacijama, tako da mislim da treba uciti sve sto je bilo na predavanjima i po njima se orjentisati!!

Becks

#21
   Ipak ima pitanja van spiska, Brucella i Leptospira...
:loptica :F

Al-Jasmina

 :police:
Buduci da H5N1 nije komentarisala tvoj podatak da je devojka pala u septembru
jer nije znala Borelliu,
a ne vidim zasto bi ti lagao za tako nesto
onda mozemo reci da nam oprez nalaze ucenje doticnih bakterija


PS"Kolega, ne spenkuj moderatora da ti doticni ne promeni znak pola u zensko"   :wink: :K


H5N1

Sve sto sam znala napisala sam a sve ostale nedoumice morate resiti u razgovoru sa profesorkom.

Al-Jasmina

Drugim recima, kad krenu predavanja od 16.10....licno i personalno!