Usmeni ispit

Started by CicaBg, 19-10-2006, 08:27:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

CicaBg

Mislim da ne bi bilo lose podeliti svoja iskustva sa usmenog ispita...

Ja sam polagala kod prof. Marije Primorac  :Bog, zena je divna.... Ali to verovatno svi vec znate...

Postavlja dosta podpitanja, za vecu ocenu, naravno... I sve vreme se smeska, ljubazna je i strpljiva... Za prolaz trazi osnovne stvari, bez previse nabrajanja... Mada, tehnologija je vrlo obimna, pa nije bas lako proceniti sta su osnovne stvari  :roll:...

Nego, cula sam da su prof. Stupar i prof. Jovanovic u penziji, da li je tacno?

Svima koji uce tehnologiju, zelim puno srece ....  :)

Bred

I ja sam nacuo da treba da idu u penziju. Cico, koliko dugo si i iz cega spremala?
Neki utisci o usmenom imaju u temi Farmaceutska tehnologija.

CicaBg

Ucila sam iz predavanja, i naravno praktikuma... Nisam imala knjigu, kasno sam se setila da je potrazim, pa sam sa ambalazom i konzervansima lose stajala... Preporucujem da se nabavi knjiga...

Sto se tice vremena, ja nisam merodavna za to, imam neke silne privatne obaveze, pa mi ostaje malo vremena za ucenje... Tako da se spremanje bilo kog ispita bas oduzi...

Sigurno ce se javiti neko kome je jedina obaveza ucenje, pa ce dati svoju procenu o potrebnom vremenu...

Bred

Svoja predavanja? Ili nekog drugog?

Nina

Обе професорке - и Ступар и Јовановић су отишле у пензију.

flis

interesuje me nacin ispitivanja prof.Djuric...koliko dugo pita,sta je posebno bitno...?

majce

da li se zna kad je usmeni u januaru za apsolvente?

Lady Jane

Kako je danas bilo kod Vulete? Sta je pitala?

CicaBg

Nekim ljudima je Vuleta pomerila usmeni sa 14-og na 15.12. Za 14. ne znam kako je bilo, ali 15-og su svi vratili pitanja...

Nina

Quote from: CicaBg on 17-12-2006, 20:38:09
Nekim ljudima je Vuleta pomerila usmeni sa 14-og na 15.12. Za 14. ne znam kako je bilo, ali 15-og su svi vratili pitanja...

14ог су њих три положиле а остали...

majce

da li neko ima informacije kada je usmeni u februaru za apslovente?hvala! :cvet

zezilija

pre 15. februara nece biti,koliko sam ja cula...mi neapsolventi se nesto nadamo da ce i nas pitati sa apsolventima :-)

Natasa

mislim da cemo svi biti u slicno vreme jer je sada na prakticnom od 19 ljudi polozilo 6 - od cega je npr samo 2 normalno polozilo, a ostali pozvani na usmeni...

Lady Jane

Ja sam danas polagala kod Zorice DJuric. Imala sam:
1. Formulacija suspenzija
2. Izotonizacija kapi i losiona za oci
3. Osobine i ispitivanja efervescentnih tableta
4. Industrijska proizvodnja parenteralnih preparata
5. Biofarmaceutska klasifikacija LS

Super je zena bila, fina je, pita oko pola sata.

zezilija

potvrda usmenog je 31.1. od 9h do 11h.spiskovi(raspored) izlaze 6.2. u 12h.