®vakaæa guma za bolji glas

Started by Bred, 22-06-2007, 15:17:37

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Autor: Tanjug |

Jedan proizvoðaè slatki¹a iz Ju¾ne Koreje na tr¾i¹te je izbacio ¾vakaæu gumu koja æe pomoæi ljubiteljima karaoka da maksimalno iskoriste svoje sposobnosti i predstave se u najboljem moguæem svetlu.
Èudovi¹na ¾vakaæa guma, nazvana "Èu end sing" (®vaæi i pevaj), sadr¾i me¹avinu sastojaka koji odmaraju glasne ¾ice i poveæavaju kapacitet pluæa, prenela je agencija Rojters dodajuæi da se ¾vaka prodaje po ceni od 500 vona za komad (40 evrocenti).
"Nakon 30 minuta ¾vakanja, va¹ glas postaje stabilniji i vi mnogo bolje pevate", rekao je predstavnik "Hajtaja", vodeæeg proizvoðaèa konditorskih i prehrambenih proizvoda u Ju¾noj Koreji.
Magièna ¾vakaæa guma dostupna je u tri razlièite arome - gro¾ðe, jabuka i limun.
blic

Masha

Ovo bi dobro doslo horasima  :K. Mislim, mi smo svakako supe, ali od viska glava ne boli  :luda

tarantulica

Quote from: Masha on 22-06-2007, 18:40:24
Ovo bi dobro doslo horasima  :K. Mislim, mi smo svakako supe, ali od viska glava ne boli  :luda

Supe - kao chorbice?  :trfr:

Masha

Buahahahaha, a ja sam jos kao proveravala da nisam nacinila neku gresku  :K. Gde mi je Jass da mi sredi ovo  a005. Dakle, nisu supe, a ni corbice  :wink:. SUPER zvucimo, zar ne?  :wink:

Smrda

a ja pomislila da je trebalo da pise SKUPE..pa nikako da skapiram...hahhhahhahaha

stef

Meni ne treba ova zvaka...


Shhhta kazeshhh :K