Pitanja brucosa

Started by Girl, 10-07-2007, 08:54:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Girl

Sigurno svi imamo bar jos neko pitanje  :wink: , e, pa, postavljajmo ih ovde, a nadam se da ce nam starije kolege izaci u susret, kao sto su pomagali pre upisa. Thanks!  :cvet I da cemo mi, brucosi, razmenjivati informacije, takodje. :~
Ja sam tek po povratku kuci videla da mi nema identifikacione kartice, a onda cula da ih i drugi nisu dobili. Znaci, u oktobru ih preuzimamo?

nasty girl

da,kada krenete na fax dobijate odnetifikacione kartice....

Miljana

A da li samof. brucosi mogu da konkurisu za stipendiju,i kako sve to ide?

nasty girl

samofinansirajuci studenti ne mogu da knkurisu ni za stipendiju ni za kredit...

a ovde je sve objasnjeno http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,2300.0.html

Miljana


Bla_bla_blaaaa

Imam jedno pitanjce.....

Da li i mi koji zivimo u Bg-u, a na budzetu smo imamo pravo na onu karticu za menzu?

*

koliko ja znam, imate, ali samo za bonove za rucak!
Neka me neko ispravi ako gresim, ali mislim da je tako!

Realno ti taj bon jedino i vredi po mom misljenju, ako ste po ceo dan na faxu...

Bred


salexandar16

Ja znam da Beogradjani imaju pravo na jedan obrok, pa sami biraju da li æe to biti ruèak ili veèera.

nasty girl

#9
ne,ne imaju pravo samo na rucak.....

pantaks

Nisam siguran da li samof.brucosi imaju pravo na abonentske kartice i kako to sad ide.Ako samof.brucosi nemaju prevo na to,kako je moguce doci do njih i kolika je razlika u ceni?I uzgred koja je menza najbolja ako ste merodavni da to kazete,a sto nebi bili :) :hmm

Bred

nemaju pravo. takodje nemaju pravo ni oni koji obnove godinu[ o tome je vec pisano].
ekonomska cena obroka u  menzi je 3x skuplja od "beneficirane" koju imaju studenti na budzetu. npr rucak je 47din a ekonomska cena je mislim 3x veca od te. vecera je 38 din a dorucak oko 20 din

vlada89

Opet ja  :wave: A ona varijanta (za menzu) da se uzme kartica od nekog kartica (sa budzeta,a nece da koristi menzu)? Tada placamo regresne cene?

Bred


suzaa1988

Imam jedno pitanje.
Da li se zna kada pocinju predavanja za prvu godinu?