pAnIkA i staa ako ...

Started by anaj, 13-04-2007, 12:57:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

igrackica

Pa, polozice, kao da ne znate kakvu smo mi paniku pravili, pa je sve proslo glatko!

Girl

Hvala na podrsci, da, u skoro istoj smo poziciji, samo sto ja imam da spremim za 11. jun farm. tehnologiju iz preth. 3 god. i za prakticni preparate, to mi je glavni maturski ispit, a 13. imam matematiku kao izborni. He, he, i ja ne znam stvarno zasto sam ovako opustena! Ako se budem zezala, necu ni proviriti na fakultet!

shiky

E taj maturski rad je stvano laganica,i ja sam isto imala matu i tehnologiju...mislim da on nije problem.Vise se fokusiraj na prijemni,jer ako upises fax,ta diploma ti prakticno nicemu ne sluzi,ona jedino koristi ako hoces da se zaposlis...

_sanja_

ma maturski rad j cisto forme radi... ja sam mislila da je to za nijansu bar nesto ozbiljnije ..ali stvarno je smesno..ne znam ni zasto jos uvek to postoji...ili neka ocena ima uticaja na uspeh ili neka ga ukinu...   :>

Bla_bla_blaaaa

I jel krenula trema?  :H

crunch


_sanja_

Luuuuuudiiiiim....ne znam sta mi je...ne mogu sebe da prepoznam!! o Boze.....    :wall:  :wall:  :wall:   :wall:  :wall:   :wall:   :Bog  :Bog   :Bog  :run    :a  :a   :a

lycos

#112
iskulirajte malo...bice sve full..
..mislite pozitivno..

Cecilly

E ljudi ja uopste nemam tremu.  :)):
Nekako,ko da je prijemni za dva meseca.
Sve mi je opusteno...i lagano... :happy:

jeca87

E, ovo vam je extra period! Taman cete svi (zbog nerviranja) pred leto lepo da sredite liniju! :) :) :) Tako je barem bilo kod nas! :)

marer_86

hajde srecno vam sutra buduci kolege brucosi ... ako moze bez treme i pazljivo zaokruzujete OZO

pereca

Ljudi, polomite se  :)

Nemoj neko da bi pio lekove za smirenje, pa da se uspava za prijemni (ne kazem ovo za dz, verujte)  :>

Cini mi se da su se svi oni kandidati koji su prosle godine bili na forumu upisali na fax.
Dakle, ne brinite, ima ovde neke magije.   :igra:

Bred

Quote from: pereca on 26-06-2007, 21:51:26

Cini mi se da su se svi oni kandidati koji su prosle godine bili na forumu upisali na fax.
Dakle, ne brinite, ima ovde neke magije.   :igra:
true, pogledajte samo hulia :)

MiKy

kad je poceo prijemni?   ....zapravo kad se zavrsava?

nasty girl

pise negde

poceo je u 15h a zavrsava se u 18h....

ipak izlistaj teme ....