Prijemni & digitron

Started by Leia, 24-06-2006, 15:20:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Leia

Molim studente, koji su prosle ili predprosle godine polagali prijemni ispit, da mi kazu da li je dozvoljeno koristiti obican digitron?
Procitala sam da se u halu ulazi samo sa hemijskom itd , ali prosto mi je neverovatno i sve ocekujem da ce nam tamo obezbediti svakom po digitron, jer u NS-u sme da se koristi digitron cak i na matematici...
Pozdrav...
Unapred zahvalna!  :)

nasty girl

digitron ne sme da se koristi ni na matematici ni na hemiji...

Vampire 666

ne sme, a i ne treba ti bash...

Ksenija

nemaaaa digitron..haha najbolje da ce oni da ti obezbede digitron hehhehe..dobijes jednu vezbanku i karton na kome zaokruzujes odgovore..i to kosta 5000 din...(bilo prosle godine) i kuvas se na sajmu ko u rerni..jos nam je bio prijemni po najvecoj vrucini u 14 h...uzas..

pipi_duga_carapa

da li je moguce da nema na hemiji? pa ja cu sve da pogresno izracunam ... SHOCK
aj' za matu mi nije toliki problem, navikla sam ... ali hemiju ne mogu bez digitrona ... lol ...

Vampire 666

ponavljam...ne postoji tezi rachun od sabiranja dva razlomka....

pipi_duga_carapa

sve jedno, ja cu pogresiti ;p meni je to vec problem, nego da skontam kako se radi zadatak (;

Vampire 666

e, onda jebiga....sutra ces neki opasan lek da doziras vrlo precizno, a ako pogrshish neko moze da umre....mislim, skoncentishi se i nece biti problema. :wink:

pipi_duga_carapa

m znam ja sve to (; ponavljali su nam to i u ss hiljadu puta, ali cu ja u apoteci uvek imati digitron (;
ali ja se nadam da ni necu raditi u apoteci, pa necu imati taj problem (8

yeca

dobro, ne radi se doziranje sa digitronom bas..
a ni na prijemnom nemas nista sto ne znas da izracunas svojom glavom..
ne boj se, tolike mase su pre tebe polo¾ile :`

lycos

moje drugarice su u tripu:hala je velika,mozes da prosvercujes slona ,za digitron nema frke..mada ja necu da rizikujem..

marer_86

i ja sam imao taj trip prosle godine......ma kakv digitron, meni nisu prosle godine dozvolili da mi stoji sat na stolu ili jos gore cak dve hemijske olovke!!! stvarno ti ne treba digitron .... ali zato jedan moj iskren savet
obrazce sa odgovorima ili ti OZO kartone --- vodite racuna kako zaokruzujete odgovore-- moj  savet da to ne cinite 5 min pred kraj !!!!!

pipi_duga_carapa

Quote from: yeca on 25-06-2006, 13:34:31
dobro, ne radi se doziranje sa digitronom bas..
a ni na prijemnom nemas nista sto ne znas da izracunas svojom glavom..
ne boj se, tolike mase su pre tebe polo¾ile :`

p dobro za samo doziranje mi ni ne treba neka visa matematika (: tj to je vise samo deljenje (: a tu bih se valjda snasla sa tim malim brojevima (:
heh (: hvala (;
ne znam imam taj trip, jer sam hemiju uvek radila sa digitronom, p se zato plasim ... kazem ~ trip (:




je l' dovoljno 30min pred kraj da se krene zaokruzivanje? (:

Vampire 666

pitanja za koja si sigurna zaokruzo odmah...ja sam tako 2/3 mate i pola hemije....

Bred

aha, ja sam u zadnjoj minuti poceo da zakruzujem, nemate pojma u kakvoj sam panici bio, cak su se i moji roditelji preznojavali da li cu stici da sve zaokruzim posto sam bio uz prozor pa su me videli :>
Alo buduce kolege, da i vi znate sta upisujete? Ovo je krajnje ozbiljan fakultet i ako mislite da cete nesto moci da prosvercujete ili proturite na kvarnjaka-varate se. Cak ne pokusavajte ni da prepisujete ili se dogovarate ako vbam je stalo da upisete fax