Novi izgled foruma

Started by Bred, 19-06-2011, 21:25:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Dragi korisnici,

nakon dugo godina, konacno mozete da vidite novi izgled foruma a uskoro i Portala.

Molim vas za strpljenje posto radovi na izmenama i prilagodjavanju portala/foruma jos uvek traju a kao sto mozete i primetiti i prevod je pola engleski, pola srpski/hrvatski.  :K2:

Znam da ce vam biti potrebno vreme da se naviknete na novi dizajn i snadjete sa novim opcijama, ali ovo je jednostavno moralo da se odradi.  :wink:

Ono sto je takodje veoma bitno jeste da prijavite bilo koju gresku na koju naidjete , pozeljno uz screenshot (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,1018.0.html).

Svi postovi, avatari, smajliji, attachments-i su sacuvani, ako primetite da nesto nedostaje a bilo je tu - i to prijavite.


Hvala unapred.  :cvet

malena

Hej hej bravo odusevljena sam... Odlicna promena za nas koji smo godinama ovde... :-))

_djevojka_


Bred

Stvarno vam se svidja? :) :cvet

mima140186


Bred

Prosto ne verujem, obicno kad god je nesto menjano, uvek se ljudima vise svidja ono prethodno, na sta su navikli. :wink: :cvet

_djevojka_

Sad ti smeta, sto se ljudima svidja?

Ocigledno nisi navikao na komplimente ako nesto funkcionise. :)

Bred

Ne, ne, daleko od toga da mi smeta, samo mi je neobicno. :D


malena

Pa naravno da nam se svidja,akd nam dosadilo gidinama isto...  ;)

Bred

#9
Vala i meni je dosadio/lo. :K

Trenutno postoji problem za one koji pristupaju sajtu preko Chrome-a, tako da preporucujem, da dok ne resim problem, koristite neki drugi internet browser (IE, Firefox, Opera). :wink:

Nejto

Sta se dodjavola desilo sa forumom? O.o nepregledno je, sve je zbijeno, i ova odvratna reklama je preko celog ekrana a teme vise ne mogu u opste da se citaju  :(

Bred

#11
Koji browser koristis?

-----

Jel sad bolje?

Nejto

Chrome... Sada je sve normalno, hvala bogu :D
P.S. Tek sad mogu uopste da vidim ovaj komentar za chrome, posto teme uopste nisu mogle da se citaju  :>:

Bred

Ne mogu da verujem koliko ljudi koristi Chrome ... :K