Deinstaliran srpski prevod foruma

Started by Bred, 06-06-2006, 20:46:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Nazalost, to sam morao da uradim. Molim vas da svi u svojim profilima podesite jezik na hrvatski
Deinstaliaciju moram da uradim  dok autori paketa ne provale u cemu je greska I ne ponude srpsku latinicu. Shvatite da je ovaj korak neophodan da bismo medjusobno mogli da citamo sta pisemo tj sta pisu oni koji su imali podesen srpski jezik

Bred

#1
Milsim da sma provalio nacin da prebacim direktno sa hrvatskog na srpsku latinicu samo metoda je "pesacka" i trebace vremena..

Neke promene u profilu su vec izvrsene-npr zamenjena je rec zaporka s recju lozinka :K

lijepa bosanka

Kod mene se to admine sve samo mijenja.....kad si rekao da promijenimo u srpski....ja htjela da podesim...a ono vec stoji srpski....Sada ista stvar sa hrvatskim.... :confused: :confused: 

TanjA

A je l' bi moglo par objasnjenja nama nestrucnima zasto ne moze prosto cirilica.... nego kvazi-srpska latinica?   :neutral:

Darker

Zato ¹to ulazimo u Evropu, zato ¹to æemo jednom svi biti katolici, govoriti engleski i pisati latinicom.Happy? >:D >:D

vladimir

Quote from: Darker on 07-06-2006, 22:21:27
Zato ¹to ulazimo u Evropu, zato ¹to æemo jednom svi biti katolici, govoriti engleski i pisati latinicom.Happy? >:D >:D

:F

Darker


lijepa bosanka

Quote from: Darker on 07-06-2006, 22:21:27
Zato ¹to ulazimo u Evropu, zato ¹to æemo jednom svi biti katolici, govoriti engleski i pisati latinicom.Happy? >:D >:D

Ne!!

Vampire 666

Ha, haha...Nisam ja jedini koji ovde pecka...
Neki problemi se mogu resiti podesavanjem u pprogramu koji koristite za net...(mogu vam pmoci ako furate Mozzilu).

Bred

Quote from: TanjA on 07-06-2006, 18:28:41
A je l' bi moglo par objasnjenja nama nestrucnima zasto ne moze prosto cirilica.... nego kvazi-srpska latinica?   :neutral:
Probali smo cirilicu, ali se desavala zbrka kad su clanovi koji su podesili na cirilicu poceli da pisu tako da su oni koji su ostali na hrvatskom, videli hijeroglife umesto slova sto jepostove ucinilo totalno necitljivim. Kad ugrabim vremena, rucno cu prevesti ono sto moze sa  hrvatskog na srpku latinicu
Da ne pricam da ima problema sa prevodjenjem nekih hrvatskih reci na naski jer pojma nemam sta znace :roll:

lijepa bosanka

Pa pitaj.....ima nas koji smo blizu Hrvatske...pa mozemo da pomognemo :wink:....A mozda i neko od kolega sa Zagrebackog sveucilista svrati na forum,pa nam pomogne!!! :) :wink:

Bred

Vazi, tebe cu pitati LB kad nakupim tih izraza :)

lijepa bosanka

Samo izvoli......ali onda hocu neku posebnu titulu!!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Bred


vladimir

More, pazi ti da ne bude prIvodilac... :V