sta mislite o osobi ispod vas?salim se iznad vas :)

Started by mirror-girl, 25-07-2008, 20:53:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred


mirror-girl


Bred

sledeci off brisem a zatim zakljucavam temu.

:?:
:wink:

frckica-j

Ja mislim da je osoba iznad mene malo ljuta na mene i moju partnerku.

Bred

osoba iznad mene pogresno misli ...  :wink:

Osoba iznad mene je jako pametna, kvalitetna i duhovita osoba ...  :jub:

mirror-girl

Osoba iznad mene pokusava da obuzda sve sto se moze obuzdati..Mislim da bi trebao da pocnes da primas platu...Najjiskrenije! Mozes malo i nama da das,ne bi se ljutile  :>:

P.S.Tvoj posao bih radila samo za dobru lovu....

zerocool

Osoba iznad mene ne zna ko je osoba iznad nje  :wink:, ali osoba iznad nje malo cima na osobu ispod nje, jer je mnogoooooo tolerantna.
Osoba iznad mene je skroz bleskasta, super je sto ima takvih na faxu, samo nastavi tako i nemoj da dozvolis da te fax promeni, a desavalo se  :cvet

frckica-j


Bred

Osoba iznad mene je stidljiva. I kovrdzava ...  :cvet


Quote from: mirror-girl on 17-09-2008, 15:42:10
P.S.Tvoj posao bih radila samo za dobru lovu....

[off]Pa ti ne znas????[/off] :face: [off]Ja OD SVAKOG registrovanog clana uzimam po 100e i stekam pare u slamaricu kako neki lajase po faxu a i "mutim nesto sa ovim placenim banerima gore " a od svakog napisanog posta stekam bar po 10 e min [/off] :siza:  :sarcasm:

[off]evo priznaj koliko sam uzeo od tebe? slobodno ...[/off]
:lol3:

mirror-girl

Ne se brini Zerocool ne menjam se ja :) :),taman da razbijem famu u mojoj okolini da su farmaceuti samo strebosi koji znaju samo za knjigu  :bljak:

A Frkili sad sramota malcice sto stalno samnom proziva Breda :)
Pa s kim bi se on prepirao da nas nema,mi malo dizemo tenziju na forumu da bude zanimljivije i opusteno!


P.S Bred-pa dogovorili smo se da necemo da govorimo koliko si mene rebnuo...e izdade me sad...

A osoba iznad mene sve prima k srcu...pih sto su ovi nasi muski osetljivi...ccc ko bi rekao

frckica-j

Ma nije me sramota, volim da zafrkavam Breda, nego imam tu osobinu da se zacrvenim na svaki kompliment.  :stid:

mirror-girl


frckica-j


mirror-girl


frckica-j

E ima fora na to sa horoskopom. Stvarno se desila. Imam prijateljicu koja je dupla djevica u horoskopu. Prije par godina bile smo u nekoj lumperici, i prilazi njoj lik, upoznaju se i pita on nju: "©ta si u horoskopu?"
A ona æe njemu: "Trostruka djevica."
Njegov odgovor je bio: "Stvarno? Nisam znao da postoje dva podznaka!"   :K2:

Osoba iznad mene je pravi half!  :friend: