Toksikolo¹ka hemija

Started by frckica-j, 13-11-2008, 14:46:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lingvaleta

jel iko polagao toksikologiju a da ima polozen onaj kolokvijum kod profesora?on je obecao da ko to polozi na usmenom polaze od otova pa do kraja knjige....pa kakvi su utisci?koliko detaljno uciti ?ajd narode,ajd da cujemo sta nam je ciniti.... :wink: :wink: :wink: :wink:

shmizla

Imam ja jedno pitanje.. treba da polazem drugi klolokvijum usmeno, i planirala sam da to odradim u januarskom roku... E sad, to se uvek radi prvog radnog dana u mesecu... Pa me zanima da le se zna kada ce to biti, da li ce to biti 8.1. ili kasnije... Da li iko zna?  :wink:

Jovana Bg-Bl

Ljudi,zvala sam profu...bice rok 10.,11.marta...kaze Jokanovic da ce kad sazna tacan datum okaciti na oglasnu.
Da znate,ako neko izlazi...vidimo se :)))

KLIKILI

Jovana,hvala...ja sam bila juce na oglasnoj,nema jos nista...

frckica-j


Jovana Bg-Bl

Ma nema na cemu!Znam da nije mesto,ali,ajd da vas nasmejem malo...ja ga zvala,covek se nije javio.Taman izadjem da prosetam kuce,vracam se,a brat mi kaze "zvao te neki bosanceros" :)))(zvala sam sa fixnog iz BGa).Ja u zemlju da propadnem,ali,Jokanovic je bio bas cool i pristupacan.Nadam se da ce i na ispitu biti takav.
Pozzz i vivdimo se :)

KLIKILI

 :>: nadam se i ja da ce biti ok :ok:

KLIKILI

Ispit je 11.marta u 11.30h na novoj lokaciji...srecno svima :wink:

frckica-j

I ja se pridru¾ujem èestitkama, ¾eljama i pozdravima! Javite kako ste pro¹li i ¹ta pita!

KLIKILI

Moja pitanja >  1.zeljezo
                2.benzen
Profesor je super stvarno.U pitanja dodajte jos placentu,cula sam prosli rok da je to pitao.
:wink:

Jovana Bg-Bl

hehehe...kakav car je ovaj Jokanovic :)
Moja pitanja:Pb i CO
Evo jos nekih kombinacija:Cr i etanol,karbamati i As,Fe i antidoti,opoidi.
Svi srecni,polozili...najlaksi ispit,definitivno.
Poz Klikili  :~

KLIKILI

Pozz Jovana :~ ispit je super,svi su dobro prosli...

frckica-j

Èestitam vam!!!  :ok:  :love:  :streber:

Jovana Bg-Bl


KLIKILI