Istorija farmacije sa etikom

Started by *maja*, 28-05-2006, 11:10:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

irena

Ja sam radila seminarski i to iz etike. Meni je bas olaksalo spremanje ispita. Ima posla oko prevoda, ali, mi nismo morali da ga branimo u januaru, tj. ko nije spremao ispit za januar nije branio ni seminarski. Spremala sam samo istoriju farmacije i isla na predavanja, tako da mi je ceo ispit ostao u super uspomeni.

Bred

Ja ne bih preporucio da se bakcete oko seminarskog, malo pomogne ali dok ga napisete i odbranite ima da se fest iscimate.
inace cuo sam da je profesorka povukla iz kopirnice sva proslogodisnja predavanja koja je dala studentima i da ih sad (ta ista predavanja) daje predavanja po predavanja  :lol2 :][

TweeTy

Dakle koji deo je lak¹i,isorija ili etika?Po va¹em mi¹ljenju to je....

SPRING

Bila sam danas u kopirnici i nema nikakvih predavanja iz etike od ove godine... Prof. je na predavanju pomenula da ce dati cd, ne znam kad i da ce MOZDA da izda uskoro knjigu...

besno pile

Quote from: TweeTy on 10-11-2006, 13:33:26
Dakle koji deo je lak¹i,isorija ili etika?Po va¹em mi¹ljenju to je....


definitivno istorija.etika je takvo tupljenje............

TweeTy

Dough :PI, a ja se prijavila za seminarski iz istorije

TweeTy

jos jedno pitanje
Nabavila sam neku skriptu,u kojoj je 5/6 istorija farmacije,a ova jednu sestinu cine nacionalna istorija i etika.Zar je moguce da treba tako malo da se uci iz ovih oblasti,ili sto je vrlo verovatnije, skripta nije potpuna?  :hm

SPRING

Iz koje godine je ta skripta? (Mada mnogo glupo zvuci kad se ovako napise, kao da ima "izdanja" :roll:)

Prosle godine profesorka nije stigla da ispredaje etiku zbog malog fonda casova, pa je dala dodatne papire, mozda ti to fali...

TweeTy

mislim da je od prosle
A kolika je nacionalna istorija?
thnx

ekatarina

Koliko je potrebno vremena otprilike i postoje li pitanja?

M^i^M^a

etika je 02.02 i to ovog puta ima samo jedan termin

sandric

kad je to odluceno?zar profesorka nije rekla da joj studenti koji dolaze na predavanja saopste kad bi zeleli termin?

SPRING

Juce su to objavili... Ne znam za ispunjavanje zelja u vezi termina ispita, znam da je rekla da ce da objavi pitanja, ali nemam pojma kad....

DzOnY

kada ce biti okvirno test iz etike u januaru....i ima li neko predstavu koliko su dobre stare skripte i koliko treba vremena za ispit okvirno...

Harry