Sponzoru¹e i sponzori

Started by Maslacak, 12-11-2006, 19:15:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dyki

mmmmmmmm....... Liz Harli....... mmmmm..... Jedino sto bi prosecan muskarac vozio pre nego Harley Davidsona :)

Korisnicko Ime

Quote from: dyki on 15-11-2006, 20:40:02
mmmmmmmm....... Liz Harli....... mmmmm..... Jedino sto bi prosecan muskarac vozio pre nego Harley Davidsona :)

Pa sad, zavisi o kom modelu Harley-a govorimo :K

Maslacak

Liz je bas
...hot hot hot...

potpuno razumem vas prosecne muskarce :>
a i jadnicka kog je upecala pa joj sad mora placati big alimentaciju... :K

Smrda

a ovamo pljujete sponozruse?!?!?!
eeee....macani,macani....
maslacak...batali to pelcovanje...hulio samo podbada....
ok.....ajde sad pricali ste o vidnim sponzorusama...a sta je sa nematerijalnim....onima kojima je bitnija samo udaja....sindrom gradske snajke?!?!?...ja sam i to vidjala....
i da izignorisali ste sponzore...kako tipicno muski...ccc....

pexualis

Najbolji text na ovu temu ikada imate u Playboy-u, sa Mikijem na naslovnoj... Ljudi su vrsili istrazivanje, razgovori sa sponzorusama i slicno, procitajte obavezno...

Maslacak

Quote from: smrda on 15-11-2006, 21:35:24
a ovamo pljujete sponozruse?!?!?!
eeee....macani,macani....

ma to nema veze sa tim sto je (ako je) ona sponzorusa...
vec sto je mnoooogo dobra riba :>

i eto npr, tako se postaje sponzor... svi znamo cime muskarci najcesce razmisljaju, a sponzoruse to lepo koriste...i tako oni dobiju jednu Liz...ili nesto skoro pa slicno...
ljudi samo podlezu svojim slabostima...i pustaju da ih devojke muzu :>

dyki

Quote from: Maslacak on 16-11-2006, 00:53:07
i eto npr, tako se postaje sponzor... svi znamo cime muskarci najcesce razmisljaju, a sponzoruse to lepo koriste...i tako oni dobiju jednu Liz...ili nesto skoro pa slicno...
ljudi samo podlezu svojim slabostima...i pustaju da ih devojke muzu :>

:] :] :] tacno tako, ali onda ide vecito pitanje: sta je doslo prvo: sponzor ili sponzorusa? :)

vladimir

Quote from: dyki on 15-11-2006, 20:40:02
mmmmmmmm....... Liz Harli....... mmmmm..... Jedino sto bi prosecan muskarac vozio pre nego Harley Davidsona :)

Pa sad... :hm
Sa jednim Harley Davidson-om bih mogao da sa'vatam barem jedno 20 takvih kao Liz Harli... 8)
Znaci da nisam prosecan muskarac... :K

dyki

Quote from: vladimir on 16-11-2006, 09:13:13
Pa sad... :hm
Sa jednim Harley Davidson-om bih mogao da sa'vatam barem jedno 20 takvih kao Liz Harli... 8)
Znaci da nisam prosecan muskarac... :K

Hehehe... Pametno :) A i Davidson je drugaciji: sto je stariji to mu vrednost vise raste :)

Smrda

kao vino...zar ne?!?!?
pa ...ja mislim da je sponzor stariji...jerbo da bih bila sponzorusa,morala bih da imam koga da odrapim za koju malu paricu....a on moze da ima pare ne vezano za sponzorusu....kad bolje razmislim...on je malo siri pojam od nje....

Maslacak

pa ne znam... zar se sponzoruse loze na Harley-e?

one valjda vise vole konkretnije stvari, gde mogu udobno da sede, i ogledaju se u ogledalcetu... :>
BMW, Audi... :happy:

ne znam ko je stariji... zar je bitno...
jedno je uslovljeno drugim, drugo trecim, vamo tamo... sva ta bagra, bre, nastaje istovremeno! :K Jedni drugima su neophodni...

dyki

To ti je symbioza i ja je podrzavam: da nema sponzorusa sponzori ne bi imali gde da potrose pare i kapital koji imaju bi ostao zakopan! ovako te "ne savesne" devojcice lepo obrcu sredstva kupujuci sebi sta god pozele, tj. prave posao ostalim ne symbio...tizovanim (?) oblicima zivota :) :) :)

Maslacak

Quote from: dyki on 17-11-2006, 08:37:20
tj. prave posao ostalim ne symbio...tizovanim (?) oblicima zivota :) :) :)

:hm ...good point... :K

Smrda

kakav point!!! :K :K
maslacak ima i medju rokerkama sponzorusa.tako da padaju na harley...sem toga i on je jedan jako skup mladica,pa.... :>


a ko vam je gori sponzor ili sponzorusa?

dyki

paaaaaa.... kako ja nemam nista protiv ni jednih ni drugih ne bih mogao da izdvojim... drugaciji tip ljudi, ako ih ne kapiram ne moram da ih mrzim :) mozda su gori sponzori jer bi mogli te pare na nesto pametnije da iskoriste (bar da nadju pametniju sponzorusu :) )