Anatomija

Started by provista, 02-06-2006, 16:42:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

provista

Kolege,trebaju mi testovi iz anatomije iz januarskog i aprilskog roka,posto nisam izlazio,i ne znam kakve testove daju.

Darker

Pa koliko se ja sećam, to vidiš sa profesorom, da ti da koje oblasti će biti... A iz histologije nekada beše samo oni testovi sa kraja praktikuma...

yeca

#2
I taj dogovor sa profesorom oko oblasti koje dolaze na testu je vazio samo za studente koji su kupili knjigu kod njega (i on ih je stavio na spisak i ima ih u vidu na testu.. bla blatruc)

Ja jesam bila na tom spisku i mozda me je imao u vidu mada mislim da nije morao, ucila sam tri dana i znala sam posle testa da cu poloziti (i dobila sam 7 - zamalo osam) i mislim da je to bilo realno

Ali jedno je sigurno, nama "sa spiska" je rekao da nam ne treba praktikum na ispitu, nece dati slike iz njega, samo iz knjige i SExxK je dao slike iz praktikuma i zeznuo vecinu generacije (jer smo mi bili dobri pa svima lepo rekli sta nam je porucio)

E da, i asistenti umeju da pogrese kad vam pomazu...(asistent Vuk)
Pricam iz iskustva

SRECNO !!!


Bred-samo malo da pripazimo na izrazavanje, razum bes i frustriranost ali uvek treba biti na nivou :wink:

lijepa bosanka

Ma Vuk........eh!!!!!   :) :embarrased:

Pa ne znam oko tog spiska.....Mi smo kao ludi svi kupili knjigu i onaj atlas anatomije preseka.....a oni odmah posle testa rekli da sacekamo da ce pregledati i da nam upisu ocjene!!!....Tako da ne vjerujem da je profa vadio spisak i gledao koga ima......to je samo caka da se kupi knjiga!!!!! :wink:

yeca

#4
Ma caka je svakako, oni su se svi inace poneli kao najveci kre*eni (sa sve profesorom i zenom mu asistentkinjom iz histologije koja zamislja da je princeza na zrnu graska i na kraju Vuk) jedino je onaj drugi ass bio fin i normalan

Ma svi na kraju saznaju sta treba da se uci, a sta ne

lijepa bosanka

Pa naravno......Zasto ja,ti ili neko ne bi rekli svom koegi/nici sta treba da uci..... :roll:
Ma Vuk je lijep,ali svjestan sebe......to je strasno..... :roll:
Super si rekla za asistentkinju.... :lol: :lol: :lol:....
Trpinac mi je od njih najbolji,ali ne znam da li on jos drzi predavanja iz histologije?!!

P.S. potpis ti je super!!!!! :wink:

katarina

Evo i ja nesto da dodam!

Obavezno, ma sta dobili, idite da vidite svoj rad! Meni nisu dobro sabrali poene, pa mi je ocena sa 6 skocila na 7!!!! Da ste samo videli profanovu facu kad sam mu rekla da nesto nije u redu :happy: :happy:

yeca

Hvala Bosanko !!!
:)

Znam  :wink:

zmajic

#8
Salati, xxx asistent namerno pogresno govori, dok zalizani plavusan hoce da pomogne. Pitajte kolegu Ch.... kako se dobija desetka!!! Samo idite na konsultacije, i to svake nedelje, pa cete moci Trpinca za 6-7 pitanja da pitate. Tako nam je kolega radio.
Usput, februarski i aprilski rok su bili indenticni.

Bred-bez vredjanja

Bred

A kog to kolegu? 

zmajic

Pa sad, ne znam ja koliko mi to imamo kolega na drugoj god?! Samo cu ti reci mamin sin! Ma on je ne vazan lik. Smarac!! Hvala Bogu pa se zavrsise vezbe, da ne moramo vise da slusamo njegovo pametovanje.

Bred

E sad si me zaintrigirao/la tako da cu morati da se raspitam :>

zmajic

Ne znam sa koje si godine i koliko ljudi znas sa druge?!
Ako te bas interesuje, mamica je prof na opstoj i neorganskoj! Ima ih dve mladje, Mira i Gorica!  :`

bebica111

ajde bre sta se tu prepirete i igrate igre pogadjanja. pa zar ima jos neko ko ne zna ko je mamin sin???

yeca

OK, ja sam starija ali znam o kome prièate..
A ja sam èula ne¹to sasvim drugo o njemu...
Zmaje, ¹to si bre toliko ljuta na njega - ¹ta ti je stra¹no uradio????