Usmeni ispit iz fizicke hemije u septembarskom roku

Started by Maza15, 10-09-2007, 12:35:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ksenija


zvecarka

svi smo svesni toga da je ispitni rok kratak ali i oni kada mogu da menjaju nacin ispitivanja a da pri tom nema konkretnog obavestenja o nacinu polaganja vec samo tvog cimanja i raspitivanja i da nije toga mi ne bi imali pojma sta nas ocekuje,  mogu da izadju u susret! Hvala ti u svakom slucaju...

Ksenija

E ali oni ne gledaju iz tog ugla stvari i to je problem...

zvecarka

O da to mi je itekako jasno.... A i odakle im samo ideja da menjaju naci polaganja kada smo mi ionako ostali jedini koji polazu na taj nacin! STRASNO! A sa bolonjcima ionako ne mogu da nam spoje test kada radimo drugacije!

Bred


zvecarka

kakve veze imaju predavanja sa njihovom skorasnjom odlukom da nam promene nacin ispitivanja?  :shock

Bred

predavanja imaju veze sa onim BITNIM izvodjenjima!!!
:wink:

zvecarka

Aaaaa... o tome smo pricali u drugoj temi pa si me skroz zbunio......

Bred


pH

Moze,moze samo se ti zalazi da odloze barem do 10og ako ne i duze(jer bi trebalo po pravilu usmenog da traje barem do 15og)ili tu negde,zavisno kad su ostali rokovi za org/ana/mat...Ovde se ljudi slabo javljaju,znam,jer je "uzivo" mnogo vise ljudi bilo za pomeranje termina,a najvise zbog organske,medju njima i neki vidjeniji ako ne verujete pitajte Snjezanu...
A da je institut,pa nek bude nezgodan (mada jace reci treba da se upotrebe),najNezgodniji je do sada.Tako da iskoristi sve svoje predstavnicke sposobnosti i srecno.

Ksenija

Quote from: pH on 19-09-2007, 11:43:55
Moze,moze samo se ti zalazi da odloze barem do 10og ako ne i duze(jer bi trebalo po pravilu usmenog da traje barem do 15og)ili tu negde,zavisno kad su ostali rokovi za org/ana/mat...Ovde se ljudi slabo javljaju,znam,jer je "uzivo" mnogo vise ljudi bilo za pomeranje termina,a najvise zbog organske,medju njima i neki vidjeniji ako ne verujete pitajte Snjezanu...
A da je institut,pa nek bude nezgodan (mada jace reci treba da se upotrebe),najNezgodniji je do sada.Tako da iskoristi sve svoje predstavnicke sposobnosti i srecno.

Ne moze da se pomera toliko ,rok traje do 12 oktobra...tj do tad je upis godine..
i oni su naglasili da ovo nije vise usmeni,da ne posmatramo tako stvari...ovo je novi nacin polazganja i uvrstava se u vreme kada je nekad bio pismeni,a to je prvih dana roka..zbog toga je zakazan za 2.okt.. :ohwell:

tixy

Pa kad bi se pomerio za 3-4 dana, to bi bilo idealno... :wink:

pH

Ma,ok,ne mora do 10og,ja sam ti reko sto vise moze,pa taman to bilo i 3eg ili jos bolje 5,6-7og kao sto rece koleginica,samo nam bar malo produzi.Napomeni im,jeste to u vreme pismenog,ali je to ujedno i usmeni pa nek budu fer i daju nam bar 17ak dana,kad ne moze po propisu 25-30 dana

nasty girl


pH

Eto,posle 6og moze.Ko je jos za nek potvrdi