Imunologija

Started by cvetulence, 10-10-2007, 20:58:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cvetulence

Ve¾be iz imunologije za studente II godine koji studiraju po
reformisanom programu poèinju u ponedeljak 15.10.2007. po raspredu
koji æe biti istaknut u petak 12.10.2007.
Imunologija - termini za ve¾be:

- ponedeljak, 12:00-18:30
- utorak,     12:00-15:00
- sreda,       8:30-15:00
- èetvrtak,   16:30-19:30

josefina87

Hoce li taj raspored biti izbacen na sajtu ili moramo do faxa?

Bojana 153

Ja idem sutra sigurno do faxa pa cu prekucati raspored ovde!

nasty girl

bicu i ja na faxu pa cu pogledati....

zabica

ej ja ovo tek sad vidim, a bila sam na faxu i nisam pogledala...
Pa imate li raspored? kako oni uopste znaju ko je koja grupa  :hmm

whatever

Па и мени је то било нелогично - данас се уписала гомила људи са наше године, не знам како би могли да знају како ће изгледати те последње групе...  :roll: Претпостављам да ће онда бити истакнуто у понедељак, пошто данас није било ништа ново постављено, па ће се ти од понедељка (не)пријатно изненадити :ninja: :wink: А колико схватам, вежбе морају да почну овако рано зато што од средине децембра треба да почне да вежба и 3. година...

Phenomenon

Tako treba. Od pocetka samo rigorozno! :> :>

Bojana 153

E ljudi, bila sam na faxu danas, izgleda da su se zeznuli, istakli su samo raspored za 3. godinu, a oni pocinju da vezbaju od 3.12.
Niko im nece doci u ponedeljak..  :roll:

Pedja

Па ништа,окачиће они то преко викенда па ћемо видети у понедељак кад будемо кренули на предавања.

Да тачно је,долазим на предавања.  :>

Ksenija

ljudi jer taj taspored za 2 ili 3 godinu?! i kako pise koja grupa ima kad ni ne znamo koja smo grupa?
i kako to druga vezba do 3 dec,a 3god  od 3 dec?
ajd ako neko bude video sutra nek napise na forumu da znamo jer 3 godina ima predavanja popodne od pola 2 ,tako da niko nece doci pre toga jer i ne znaju da mogu da budu vezbe

nasty girl

na oglasnoj tabili na imunologiji je istaknut raspored studenata trece godine koji vezbaju imunologiju...

Ksenija

i sta pise ko ima u ponedeljak?pisu samo termini u kojima ce se vezbati ali ne i grupe?to se jos uvek ne zna,zar ne?

nasty girl

ma postoji spisak ljudi koji su upisali trecu i podeljen je na termine...

Ksenija

to su istaknute prve 4 grupe sastavljene od ljudi prijavljenih prvih dana upisa..

Sole

sta su oni mislili da ce neko da ide u nedelju da vidi raspored?  :hmm
verovatno misle da ce svi da dodju na predavanja.  :K
samo se zna kojim danima ce vezbati druga godina, a ne znam da li ce izaci na netu ko je kad i ko je u kojoj grupi...
ne verujem da mi koji smo se zadnjeg dana upisali mozemo u ponedeljak da se padnemo...
valjda... :hmm