Bred Pita treba ubiti!!!

Started by AL-Samlud, 31-10-2007, 20:05:48

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

AL-Samlud

Dobro vece...Hm  Prosto ne mogu da verujem kako holivudska filmska industrija kreira u svesti nasih devojaka idealnog muskarca. Zar ja jedan Bred Pit zasluzio da se ugnezdi u mozgovima nasih devojaka. A o Kluniju i da ne govorimo. Balkan je pun heroja i sad je jedan Kluni nasao da se poigrava sa nama. Cak je i jedan deo devojaka sa naseg lepog foruma uzeo aktivnog ucesca da se dodvoruje pomenutima. Strasno! Mislim da ce najbolje komentare na ovo dati muskarci...dakle dajte svoje misljenje!

Pedja

Нико не каже да су они идеални а да су шмекери,јесу.

Souris

ko je tebi tresao kavez bas me zanima.....

Al-Jasmina

Quote from: Souris on 31-10-2007, 21:39:33
ko je tebi tresao kavez bas me zanima.....

Pa nisam namerno  :lol: :lol: :lol:

:cvet AL-silud, a zasto ti to toliko ozbiljno shvatas?  :stid:
Ko je momcima kriv ako nisu radili na svom shmekerstvu?  :smekerica:
To je nesto s cim se ili radjas ili ucis od najboljeg!

Cinjenica da je lakse uzeti dvd i uzivati u "nastupu" nekog tamo ulickanog holivudskog macana govori o tome da je trend za momke da budu malo nedodirljivi, i mracni, ili da zezaju devojke- pa je samim tim teze naleteti na nekoga ko je slatko sarmantan i dovoljno samouveren?  :trfr:

Ali gledaj,
ne mozes poreci da ima masa devojaka kojima su i Kluni i Bred i svi ostali - antipaticni! Njima su "ideali" neki sasvim drugaciji momci-
dostojanstveni muzicari,
predani astronomi i zaljubljenici u zvezde,
strasno pametni studenti drame,
sportisti...

Dakle, nije istina da smo sve programirane-
samo neke :trfr: :cvet


dirigent

dostojanstveni muzicari?? Al -Jasmina , jel znas neke takve devojke kad ih spominjes da me upoznas sa njima?

Al-Jasmina

Ehem,
znam,
a znamo ih tugedr  :smekerica:
a ovo je off...
ali postoje  :cvet

Elem,
Dirigente imas li nesto da dodas povodom teme?

*

#6
jeste da je tema za muskarce, bar je tako Al-samlud izrazio zelju, tako da se izvinjavam unapred...
Ali, sta cemo sa onom masom devojaka koje se prikazuju na tv-u i za kojima muskarci otkidaju? I one nama postavljaju kriterijume idealne devojke/zene, svejedno...

Sve u svemu, oni su na platnu, a mi ispred njega... :>

Al-Jasmina

.. a neko obicno pored nas  :wink:

zoe

Ал-Јелуд нема проблем са Питом због овдашњих цура, више због Анџелине коју је холивудски Ахил мазнуо за себе... :>

Pedja

Quote from: zoe on 31-10-2007, 22:59:40
Ал-Јелуд нема проблем са Питом због овдашњих цура, више због Анџелине коју је холивудски Ахил мазнуо за себе... :>

Како добра реченица.  :ninja:

Па да вероватно је због тога бесан :)

Идеалан мушкарац,идеална жена...просветлите ме.  :roll:

Al-Jasmina

#10
 :lol: :lol: :lol:
Pa nisu oni idealni 100%

Andjelina je npr. vazila za vrlo problematicnu
tetovaze po celom telu, obrijana glava, sklonost ka nozevima,
prolivanju krvi kao dokazu ljubavi,
skandalozni poljubac sa rodjenim bratom, ljubav ka oba pola, anoreksija...

Bred je ....
Hmmmm,
da li je moguce da je on idealan?  :lol: :lol: :lol:

A da,
on je imao jedan period u kome se nije tusirao danima
pa kad mu paparazzo pridje - totalno obnevidi od jelte...  :roll: (uzas)

Elem,
ljudi vole da sve stavljaju u uredne fiochice
pa tako vole da proglasavauju sve i svakoga za nesto...
Etiketiranje.

Andjelina ima kvalitete,
sto estetske, sto kao osoba, bavi se humanitrnim radom,
verovatno i Bred Pit...

Ali mi padamo na ono sto oni glume na ekranu,
a uglavnom glume neke neobicne i izuzetne ljude!

A svako tezi nekome izuzetnom,zar ne?
  :cvet


vlada89

Definitivno se ne slazem!!!! Totalno su ok i samo mozemo da im zavidimo... Cak i ja  :K

Wiseguy

Dragi ludi druze, ruku na srce, kad ti, svi nasi drugari i ja medju njima budemo imali po 40-50 godina i imali makar deo njihovog izgleda, mozemo da budemo happy. Nije to nista nedostizno, ali jeste tesko dostizno. Treba da se rodis sa predispozicijama, da imas dovoljno srece da naletis na nekog ko ce te gurnuti u pravom trenutku i da budes dovoljno priseban i oametan da sve to odrzis toliki niz godina.

Ljudi su smekeri. Eto.

*

Quote from: vlada89 on 01-11-2007, 01:28:00
Definitivno se ne slazem!!!! Totalno su ok i samo mozemo da im zavidimo... Cak i ja  :K

:116: :116:

E, ja im bas ne zavidim :K

dirigent

Ma nema sta da im se zavidi. Samo covek treba da pronadje stil u kome se savrseno dobro oseca, bilo da je odevanje, bilo nacin hoda , govora i sl.. Meni na primer prigovaraju da cesto prekombinujem boje u oblacenju, a ja prosto volim da poneki (svesno birani detalj) vrisne onako boemski poluobavezno.
     
      Cak smatram da ruznjikavi, a elokventni muskarci privlace mnogo vise paznje ...
       prema tome Bred Bredu, a Bred Bredu  :luda: