Za koga cete glasati na predsednickim izborima?

Started by Girl, 17-12-2007, 22:01:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

Pa pazi... :K Popij tablete za koncentraciju pre izlaska na birali¹te :wink:

Girl

Dragan Markoviæ-Palma je odustao od kanidature.

Potvrðene su kandidature Tomislava Nikoliæa (Srpska radikalna stranka), Èedomira Jovanoviæa (Liberalno-demokratska partija), Borisa Tadiæa (Demokratska stranka), Milutina Mrkonjiæa (Socijalistièka partija Srbije) i Milanke Kariæ (Pokret "Snaga Srbije" - Bogoljub Kariæ).

Takoðe, potvrðene su i kandidature I¹tvana Pastora (Maðarska koalicija), Jugoslava Dobrièanina (Reformistièka stranka iz Ni¹a), Marijana Ristièeviæa (Narodna seljaèka stranka) i Velimira Iliæa (Nova Srbija).

Kandidati mogu da odustanu, odnosno, njihovi predlagaèi mogu da povuku predlog najkasnije do 4. januara u ponoæ, do kada je RIK obavezan da utvrdi listu kandidata za predsednièke izbore.

RIK æe ¾rebom odrediti raspored kandidata na listi, koja do 5. januara treba bude objavljena u Slu¾benom glasniku.

B92

Girl

®reb odredio redosled kandidata:


1. Tomislav Nikoliæ
2. Jugoslav Dobrièanin
3. Boris Tadiæ
4. Velimir Iliæ
5. I¹tvan Pastor
6. Marijan Ristièeviæ
7. Èedomir Jovanoviæ
8. Milutin Mrkonjiæ
9. Milanka Kariæ

philoserbiana


Wlada

Ех,сад... Чеда, јако тешко...  :roll:

Darker

hahhahahaha, dakle tomica dobija 2% zato ¹to je prvi...

Jbt, mene ovo ubija :wall: Mislim, o èemu mi ovde prièamo, kad æe neko dobiti 2% samo zato ¹to je prvi na listi :wall: :wall:
Dajte mi Boru Milanoviæa da glasam za njega... :K

Girl


Pedja


dirigent

haha Kladim se da ce Mrka dobiti vise glasova od Chede. Uzgred pomenuti Mrkonjic (Milosevicev Potemkin) deluje kao zbilja sposoban covek sam po sebi - bar sudeci prema onome kako je predsedavao sednicama skupstine u odsustvu onog bilmeza i spetljanka Dulica.

    Ne boj se Darkeru necu za Mrku glasati.  :>

Darker

Ja sam mislio da sam lo¹e proèitao, da je ipak na¹ prijatelj, akd ono stvarno na plaktu pi¹e-na¹ drug :K :K :K

vucko81

Sta bi Ceda dao da ima procenat glasova ko na ovoj anketi  :K :K :K :plez

Bred

bojim se da "nedemokratski" simpatizeri ne mogu na ovom forumu da dodju do izrazaja od, kao i uvek, prilicno agresivnih Cedonista.  :K :wink:

vucko81

Zamisli kad bi velike stranke bile tako agresivne pa poruke na forumu bi isle svake sekunde  :K :K :K

Bred

pa dobro, Cedonisti shvataju znacaj interneta kao i to da im je apsolutno svaki glas bitan te im je zato vazno da "vrbuju" sto mladje  :wink:

Al-Jasmina

 :)): koja patetika,
sav sexapeal je nestao iz politike  :)):

Nikad neubedljivije reklame,
nikad ispijeniji i malodushniji kandidati...
Ne moze covek ni posteno sa da se nalozi na patriotske igre :116:
Harison Ford je veci patriota i srbin od mnogih 8)

na sta se svode izbori?

Cela skupa farsa se svodi se na to da izbegnes onog politicara koji najvise peni i pljucka u zaru drzanja govora,
onog koji kuka da mu se udeli vlast jer zeli da kupi veci stan/bolja kola/sagradi vecu fabriku/kupi nekog posrnulog giganta,
onog koji zeli da povrati riches oduzeto tokom smene vlasti,
onog koji stvara guzvu u nadi da ce se veci medjusobno poubijati pa on preostati kao pobednik,
onog koji se fura na smek postenog seljaka/tradicije/domacina etc.
i glasas za onog koji ce najmanje opljackati kasu,
i koji je iole u toku sa bazicnim potrebama zemlje.

Problem danasnjih politicara je u tome sto su prestali da se plase rulje  :smekerica:
Bili bi mili kao pitome ovchice da im plebs iole stavi do znanja
da je sposoban da bude gradjanski neposlusan, pa i vise... :)):