Sistematski pregled za studente trece godine!

Started by marer_86, 17-01-2008, 18:18:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marer_86

Sistematski pregled za studente trece godine obavice se od 21. - 24. januara u Studentskom domu 4. April!
Spisak ko kad ima nalazi se ispred amfiteatra 2! POGLEDAJTE I PRONADJITE SE!
Na pregled je potrebno poneti:
-zdravstevnu knjizicu(overena, naravno da se sa neoverenom pregled placa)
-indeks
Termin pregleda je od 8-13 sati!
Na sistematski pregled nisu duzni doci studenti stariji od 26. godina!

ThymusMedica


avgogh

boze... koja li je svirha ovih pregleda... da mi bar izmere tezinu i visinu, pa da znam sto sam bila... samo pare da uzmu!  :nonono:

Ksenija

ovo je samo pro forme radi..kao i sve kod nas...da pise da je sistematski bio,a to sto te pitaju i za tezinu i visinu i za sve bolesti,to nikom nista..prosto se pitam sto to onda rade lekari kad uopste ne rade ono sto treba.. :roll:

ThymusMedica

A koliko se i sta placa, nesto se ne secam onog iz prve? :hm

whatever

Плаћа се партиципација од око 100 динара за оне са овереном књижицом, односно око 500 динара за оне без оверене књижице   :cvet

[off]Систематски може да вас дође и око 5000 динара ако вам Паркинг сервис и саобраћајац удружени у `заједнички злочиначки подухват` однесу ауто са тротоара прекопута дома где дневно прођу 3 пса луталице, 5 врабаца и 1-2 човека на прометан дан, зато што `омета саобраћај пешака`  :nonono:  Сори на оффу[/off]

marer_86

Quote from: whatever on 20-01-2008, 19:37:30
Плаћа се партиципација од око 100 динара за оне са овереном књижицом, односно око 500 динара за оне без оверене књижице   :cvet

[off]Систематски може да вас дође и око 5000 динара ако вам Паркинг сервис и саобраћајац удружени у `заједнички злочиначки подухват` однесу ауто са тротоара прекопута дома где дневно прођу 3 пса луталице, 5 врабаца и 1-2 човека на прометан дан, зато што `омета саобраћај пешака`  :nonono:  Сори на оффу[/off]

koliko sam ja informisan sistematski sa overenom knjizicom se ne placa ... ali ukoliko je neoverene placa se!

whatever

Па прошле године се плаћала симболична партиципација, а чини ми се и да је неко од бруцоша споменуо да је тако и ове године...

Аха, ево га (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,11184.msg186334.html#msg186334)  :cvet