Vas omiljeni domaci film

Started by Lilika, 12-02-2008, 22:35:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Darker

Bure baruta, Kad porastem biæu Kengur, Hadersfild, Ljepota poroka :K Lepa sela lepo gore

pa odmah za njima 7 i po i Klopka.

mandy

Ja bas slabo gledam domace filmove,a i vecina onih sto sam odgledala mi se ne svidja.
Ali, Kako je propao rokenrol je mnogo jak film.

pig_am_am

e to mandy  :~ taj je i meni najbolji  :>

Morbid_Angel

sabirni centar i kako je propao r'n'r

Bred

Quote from: Lilika on 12-02-2008, 22:35:07
... pa evo recimo za pocetak, "maratonci" i "ko to tamo peva" su apsolutna klasika, gledala sam ih bar 1298 puta, znam sve skoro replike napamet ( a kako i ne bi kad sam ih gledala bar 1298 puta...) takodje "varljivo leto 1968" i "balkanski spijun"...
pa ne bi bilo lose onda da otkucas i par zanimljivih replika iz tih filoma.
evo imas i temu o tome Najbolje replike iz filmova/serija (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,9283.0.html)

rodiæ

pa slabo u poslednje vreme ima dobrih na¹ih filmova,jedino po meni je dobar"klopka".al zato su NAJBOLJI domaæi filmovi svi u kojima glumi BATA Stojkoviæ!

diskaaa

klopka,cetvrti covek,tamna je noc,kengur,rane..ma imamo bas dobrih filmova..
bata jeste legenda,a ja obozavam todorovice i boru i srdjana..

mirror-girl

1) 2 sata kvalitetnog tv programa-najjaci je...
2) ptice koje nikad ne polete
3) cetvrti covek
4) carlston za ognjenku

diskaaa

e,kakav je "carlston za ognjenku"?cula sam od dosta ljudi da je bezveze,da je samo dobro uradjen,mada meni deluje zanimljivo

mirror-girl

Meni se dopada,drugaciji je od vecine domacih filmova -sto se meni JAKO svidja...

frckica-j

Ako jeste drugaèiji onda  :pljes: .
Jeste li skontali da kod nas naprave ili neku te¹ku komediju (totalno nenormalnu, ali takvu da pukne¹ od smijeha :116:) ili tako te¾ak film o socijalnim odnosima da kad ga pogleda¹ odmah ti doðe da ode¹ na oni svit da bi pobjegao odavde, koliko ubije u pojam. A ne¹to izmeðu nikako.

diskaaa

kakav zivot,takvi i filmovi

frckica-j

Da, tako je! Ali dajte ne¹to novo, drugaèije, dosta nam je vi¹e ratnih filmova i Sivih domova!  a005 Ne mo¾emo vi¹e!!! 

diskaaa

nije los ni "citulja za eskobara",ako nista vise,bar je drugaciji.

mirror-girl

Ne volim preterano nasu kinematografiju,bas zbog sumornih tema...nije ovde sve tako crno!