Nase vaterpolo-delfine potopili Ameri :(

Started by mirror-girl, 22-08-2008, 13:20:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Quote from: KaBoom on 23-08-2008, 12:35:25
A joj, pa kad je ©apke slomio nogu??? Pa di gleda, ¹to ne pazi??? Joj, joj, joj. Prvo bez Ikodinoviæa, sada i bez ©apiæa! Eeee... To je sve Milo Ðukanoviæ potplatio! :>

Ajde nirre, navijamo, pa ko izgubi èasti! :wink:

:pljes:
:K
Valjda ce nas i Bog pogledati ...   :>

KaBoom

Onda menjamo pravila, neæe da èasti onaj ko izgubi, veæ onaj ko pobedi. Ako pobedite, valjda da èastite za prvu medalju. ;)

@Bred: Bog!? Zar on nije sa Hrvatima? Bog i Hrvati... :K

nirre

Castam brate samo ajkule da slave.

btw koji nadimak imaju madjari?

KaBoom

Da nisu pirane ili pingvini :K ili tako ne¹to...?

Kamicak

Srbija nema olimpijsku medalju,osvajase je davno  pod imenom SFRJ, tako da bi i nama bila prva olimpijska i jako vredna

Bred

Quote from: nirre on 23-08-2008, 16:33:17
Castam brate samo ajkule da slave.

btw koji nadimak imaju madjari?

Ne, ne, MI castimo samo DELFINI da pobede ...

:lol: :>

mirror-girl

Ale,ale,aleeeee pobeda......................E montenigersi,pobeze vam bronza :))

Izvuce se ovaj Bred,znaci nema skakanja sa Brankovog :(,pih,ja bas ,mislila da ti pomognem...mozes u znak slavlja da skocis,to se isto racuna :)

:~ :~ :~ :~ :~
Eto tako se osecam,pobeda 6:4,zadnji atomi snage su izvuceni,kao sto kaze Vujasinovic,svako je dao od sebe sve sto je u ovom trenutku bilo moguce,i zasluzeno slavimo!
Nadam se da ce biti organizovan docek za nase bronzane-preplanule :) momke,zasluzili su,ipak je to jedini ekipni sport u kome smo uzeli medalju!A nekada je bilo drugacije...

KaBoom

E jbga, moram da èastim nirre-a, kad se budemo videli... :>

Svaka èast momcima! I bez ©apiæa i ©efika su se dobro sna¹li! :pljes:

mirror-girl

#23
Quote from: KaBoom on 24-08-2008, 21:01:39
E jbga, moram da èastim nirre-a, kad se budemo videli... :>

Svaka èast momcima! I bez ©apiæa i ©efika su se dobro sna¹li! :pljes:
Ma casti ga...I da ti ne bude zao!  :happy:

Bred

a neeee, ja cekam da kolega nirre casti !
:nene:

:K

KaBoom

Ma zaje*ite, ja èekam da se lepo okupimo nirre, Bred, mirror-girl i ja, pa da mas sve mirror-girl poèasti slikom i prilikom u bikiniju, kao na njenom avataru! ;) :>

©alim se. Garant ni ne izgleda tako i garant je neka ru¾na riba!!! :K Hihihi, ¹to sam zloban. ©alim se (opet) mirror-girl, no hard feelings. ;)

Ma èastiæu sve nakon ove pobede! :cvet

mirror-girl

KaBoom nemoj i ti da visis kao ovaj tvoj Bob  :batina :)!
A za bikini ces da izvines,tu cast imaju samo oni koji se zateknu samnom na moru ili bazenu.
A da ne zaboravim ,mnogo sam lepsa ode Zulyke sa avatara, :nonono:,ha,ha,ha,i ne salim se.Al dobro!Skromnost je vrlina!
Uzgred,stipso,ja cu da castim,eto u oktobru,posto vidim da je tebi zao! Meni nije,samo je bitna medalja! A imamo je !

Bred

#27
[off]skromnost je vrlina koju istices onda kada nemas nijednu drugu, tako meni neko ko je ranije bio na forumu davno rece na sta sam ja ostao zgrozen[/off] :face:

kabum, pripazi se ti mirror-girl-e , mnogooo je ona agresivna, stvarno ces zavrsiti kao Bob...
:>
:siza:

nirre

Evo me kolege,nisam bio u mogucnosti ranije.
Prvo,sve cestitke za pobjedu,zasluzeno. Drugo,kaboom ja mislim da je najbolje da odemo na bazen,pa tako i vidimo m.girl u bikiniju,bred skace,ti castis a ja uzivam.

mirror-girl

Evo Bred ce vas upozoriti,da se ja ne mucim  :cvet :)

A ti nirre,zbog izgubljene utakmice,nemas prava na bazen(nesto vam to plivanje ne ide) :),nemas prava ni na bikini,a ostali jos manje :),tako da...jedino vi da obucete bikini,a ja da uzivam,mislim ako smatrate da ima mesta uzivanjui!
A za pobedu ja castim :) ha ha ha