Pitanja studenata II godine

Started by alexica, 11-10-2008, 12:01:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Cecilly

Pa procitajte malo postove koji su napisani pre vasih!!  :F

FH1, instrumentalne pocinju 20.10.
Imunologija 15.10. (za MF)
analiticka 13.10.
Za biohemiju i fiziologiju se jos nista ne zna!

bojdza

To smo videli, ali vecinu nas zanima fiziologija, posto imamo vezbe u ponedeljak u 8:15h. :wink: 
Treba li ici  na te vezbe?   :help2:
Ako neko sazna neka javi.  :wave:

alexica

jooooooooooooooj, jos uvek nista novo...hajde vi sto idete u 8 i 15 sutra, posto definitivno morate ici, bar neko, javite nekako nama ostalima jer moja grupa ima vezbe posle vas

Bla_bla_blaaaa

#18
Joooj...znaci odem u 8...izvisim tamo, i onda kao cekam do 1:15...a nije fer, nismo obavesteni :(

Sad kao u pasulj treba da gledam dal imam vezbe ili ne  :F nije humano, stvarno :wacko: :shock2:

__Zmajche

I Maja ne ode, a onda joj jave da su vezbe pocele :)))
Vala i u taj pasulj sam lose izgatala :)))
Bice valjda nadoknade :)

Cecilly

Vezbe iz analiticke i fiziologije su pocele ove nedelje!

__Zmajche


Bla_bla_blaaaa

e ima na sajtu...koliko shvatih krecu tek od pocetka novembra  :~

violetiwy

ljudi, zna li neko mozemo li da menjamo termine za vezbe za sl. nedelju? Znam da iz farmaceutske ne daju.. smrc:( ..a sta je sa ostalima?  :roll:

Bla_bla_blaaaa

Gde je fiziologija u materijalima sa predavanja?

M@zz@

Nema je, tj. mozes da ih skines jedino na faxu.

alexica

Ljudi, u kopirnici u 4.aprilu mozete kupiti kopije svih knjiga koje nam trebaju, to sam sinooc saznala pa da vas obavestim...

tasha_90

Ne znam gde bi dugde postavila ovo pitanje... al ajde ovde cu, poshto sam druga godina...
Ja sam prenela dva ispita iz prve godine, fiziku i matematiku... Jel imao neko takvu situaciju, jer ono shto me zanima je, da li ja smem u sad sa prvom godinom da izadjem prvo na kolokvijum, kao da krecem iz pochetka, i dal postoje neki odvojeni rokovi... i slichno... a iz fizike mi je ostao drugi deo, jel mogu to da polazem u decembru, kada prva god bude polagala kolokvijum? hvala! :K2:

Bred

Mislim da to moras sama da vidis sa predmetnim nastavnikom jer vas je verovatno malo ...


jecaperec

a ja mislim da ti nece dozvoliti .blah.
i da moras da cekas januar
nije ti "dozvoljeno da radis ove godine iz delova matu-bar nama nije
P.S.proveri da li ti se priznaje polozeni 1.deo fizike
P.P.S.moj savet ti je da prvo to das pa onda ispite 2.
bolje (ako se vec mora) da se obnovi jer nisi skupila 37 iz 2. nego zbog predmeta iz 1. a da skupis iz 2. (znam primere,mislim da je njih 4oro obnovilo sada 2. jer nije dalo matu, nije ih pustila Stana,a neki nisu se ni usudili da izadu na okt2(a neki ni u prethodnim rokovima) i da ima tih bisera sto je skupilo 37 iz 2.!)
i sad ono u sta ja nisam mogla da poverujem
plus onda moras opet da ides na predavanja i vezbe i na predmete koji su ti ostali iz 1. iako si skupila predispitne nekad,sad ti se poniste! :face: :krsti: :run