Diplomski ispit

Started by Bambili, 28-01-2009, 21:28:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

(http://img34.nono9.us/i/diplq.jpg/)

Jeca

U Brede....hvala puno...

A nije potrebno da pisem mentora?

Kamicak

Ime mentora je u donjem levom uglu, tvoje u desnom, a "Beograd 2009." ispod toga u centru

Bred

Ime mentora kod mene bese na unutrasnjoj strani :K

bzzz

Da li postoje neke posebne sifre na uplatnicama za diplomski ili se pise 189?

Bred

#20
Sifra placanja je uvek 189 za ono sto nama treba na faxu.

:wink:

A to i ne moras da upisujes. 

Odbrana diplomskog rada  (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,15325.0.html)

MiKy

jel tema vazi 6meseci?

Jeca

Kada je prijavis u studentskoj sluzbi,od tada ti vazi, ja mislim, tri meseca...

Jeca

hmmm...a koliko traje apsolventski staz, godinu dana?

Ja bi trebalo da diplomiram sad u novembru, pa da li im uplacujem i ove 4000?

Bred

Da.

Traje do 30.9. mislim.

Jeca

Cudilo bi me da nesto ne moram da platim...thx  :cvet

Kubalibre

Da li o diplomskom pise na jos nekim stranicama, a ja ne mogu da ih nadjem?  :hm Interesuju me iskustva kolega na kojim jos predmetima sem neorganske i analiticke moze da se odradi diplomski bez preteranog cimanja...
Posto mi ne pada na pamet da se oko te "obaveze" zamlacujem duze od mesec dana, molim kolege za savete, predloge i preporuke sta bi u tom slucaju bilo najbolje.  :K2:

Ne bih zelela da profesora jurim pola godine, kao i to da me 300 puta vraca da ispravim neku glupost i ostalo, tako da bih volela da znam ko je dobar za izbegavanje...  a005

Nadam se da ljudi citaju i ovu temu i da ce mi izaci u susret :~
  Hvala!

Bred

Jesi procitala ovu temu od prve do zadnje poruke?

Kubalibre

Aha, jesam, ali bolje je da proverim...
Ko pita, ne skita...  Zar ne? :lol:

Hvala, Brede!

AnaCrvena

evo da ti prenesem svoja iskustva, po¹to znam koliko je meni znaèila svaka informacija!
radila sam diplomski iz tehnologije kod prof. Vulete i mogu da imam samo reèi hvale. temu sam dobila u krajem septembra, ali sam poèela ne¹to da radim tek kad sam polo¾ila poslednji ispit-krajem novembra. od tad do diplome je proteklo taèno mesec dana... dobila sam spisak literature koju je po¾eljno da koristim kao osnovu (samo par knjiga, mahom praktikumi) i asistentkinju kojoj da se obratim za sve ¹to mi treba. od nje sam dobila literaturu vezanu za temu, na engleskom, da sama ne¹to prevedem i sklepam, i da je zovem kad god ne¹to treba... to stvarno nije ni¹ta te¹ko ako si ok sa engleskim. kad ona ka¾e da je to ok, èita sledeæi èlan komisije,(datum odbrane je tad veæ zakazan) pa na kraju mentor. treba napraviti i 15ak slajdova, sa ¹to manje teksta i za to ti treba max par sati! manje-vi¹e procedura je slièna na svim institutima, i svi æe te vraæati da ispravi¹ neke sitnice, jer postoje neka pravila o navoðenju literature, pasusima, fontovima i sl. formalnosti koje treba ispo¹tovati, pa se te ispravke mahom svode na te tehnièke stvari! ali to prosto prihvati¹ da to tako mora, odradi¹ i æao! :)))
ne mogu da se setim ¹ta bi jo¹ bilo bitno da ti ka¾em, pa ti pitaj ako te jo¹ ne¹to zanima! sreæno!