Dino Merlin u Beogradu

Started by Bred, 16-08-2009, 11:00:01

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Dino Merlin æe svoj prvi beogradski koncert posle rata, najverovatnije odr¾ati na jesen.

O njegovom dolasku u Srbiju prièa se veæ du¾e vreme, a pevaè je procenio da je tek sada pravi trenutak za to.

Devedesetih godina on je javno podr¾avao muslimanske vojne akcije, ¹to je bio jedan od razloga prolongiranja njegovog dolaska.

Merlin se èvrsto dr¾ao svojih nacionalistièkih principa, pa je tako svojevremeno izjavio da nikada neæe zapevati u Srbiji.

Poèetak njegovog popu¹tanja u ovakvom stavu pokazuje i duet koji je pre nekoliko godina snimio sa ®eljkom Joksimoviæem.

http://www.srbijanet.rs/zabava/nocni-zivot/18838-dino-merlin-u-beogradu.html

Mashrum


Quote from: Bred on 16-08-2009, 11:00:01
O njegovom dolasku u Srbiju prièa se veæ du¾e vreme, a pevaè je procenio da je tek sada pravi trenutak za to.
:bljak:

Ma ne treba ni da dolazi!  :roll:

Bejah jednom njegov fan..  :wall:

mirror-girl

#2
Quote
Quote from: Mashrum on 18-08-2009, 12:19:04
O njegovom dolasku u Srbiju prièa se veæ du¾e vreme, a pevaè je procenio da je tek sada pravi trenutak za to.
:bljak:

Ma ne treba ni da dolazi!  :roll:

Bejah jednom njegov fan..  :wall:

prilicno se slazem..... :indi:

Bred

Cek, sto bejah?

Ni meni se ne svidja njegov nacionalizam, ustvari od toga mi se  :bljak:

Ali ako ostavimo to po strani, ima dobre pesme ...  :wink:

mirror-girl

pesme jesu dobre,one stare,ali on brate umislja da je bog...

Yasmin

ja ne volim Dina Merlina...

Mashrum

Quote from: Bred on 18-08-2009, 21:24:02
Cek, sto bejah?

zato ¹to je èovek odlepio..
umislio da je ne znam kakav ¹ta..
ne volim nikako takve..
nadobudne..
nos para oblake..

a i pesme su mu sve tako.. po istom ¹ablonetu.

BEJAH.
Dakle..  :dole: :dole: :dole:

atex

extra mi je,i bas se radujem sto dolazi :~

iwanna 87

E,vala,nisam odusevljena kad vidim bivseg hodzu,koji dolazi,a pritom pljuje po nama!! On koji se odrekao svog poziva,da bi pare zgrtao,a zna druge da kritikuje?? :box To nije covek! Licno volim pojedine njegove pesme,jer ima dobar sluh,dobar glas ,ritam,ali ne treba da drzi koncert ovde,nikako..jer,je to sto jeste i bolje ga je slusati iz daljine..Sam je jednom izjavio da smo mi nedostojni njegovih koncerata.. Bzv.. Glupo.. sto onda dolazi?? :F

mirror-girl

para vrti gde burgija nece  :roll:

Bred

#10
Jos ja ispadoh najmanji nacionalista ...

:hm :wacko:

mirror-girl

e da ne kvarimo...ne zelim da se opterecujem tim mracnim stvarima,jer smo mi,ebi ga takav narod,da ako na ovim prostorima postoji i mrvica lepog uvek uz to mora da bude i gomila :shit: .

Kad pustim ove pesme,zaboravljam na tu mrznju i nacionalizam-kako administrator kaze...
Smjehom strah pokrijem uvek...
Umri,prije smrti...
PIle u kandzama jastreba .........

Bred

Bravo mirrorka!

U tome je poenta.   :wink:

Bez mracenja  :fancy:

:igra:

iwanna 87

Xexexexexexexexexexexeeeeeeeeeeee!! Svi na koncert! :)JEEE!!

mirror-girl

Thanks Shefe!
"Mozda sam,kao pile u kandzama jastreba ,ti dolazis,samo kad ti nesto zatreba,ti donosis jutra puna lazi i uvrjeda...." :)):