Sms poruke (smesne, zabavne, ljubavne itd)

Started by Bred, 05-06-2006, 21:59:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Zelis li telo na telo pritisnuti?


Vreli dah osetiti?


Razlicite poze doziveti?


Ulaziti, izlaziti?


Od napred, pozadi?


Da li zelis?



Da?!


Onda udji u autobus.....
---------------


joj al sam se otkinuo od smejanja, hahahahaha :K :K :K





Bred

BOSANSKA POEZIJA ZA DAN ZALJUBLJENIH: Sunce je raspizdilo svoje zrake , vrapci se deru ko konji. Mene pici depresije, u dusi mi opsesija , jbo mater ako te ne volim. Srecan dan zaljubljenih!

malena

Jednog dana kad izgubis sebe seti se sta sam ti sve davati znala, ne kupi ponos i nedolazi do mene JA NISAM VISE ONA STARA BUDALA.

Umesto mene,zajebao si sebe,jer ja sam se snasla i drugog nasla,nisam ja cura sto za momkom suze lije a nisi ni ti neka faca pa da ih imas dvije...

Bred

Srecan Uskrs pile moje, darujem ti jaje svoje, danas jedno, sutra drugo, a prekosutra ono DUGO!

Bred

U twojim ocima sakrio sam tajnu bezeci od njene senke, u njima se topila zedj i swa iz mene snaga, i nisam te zagrlio na rastanku. O slabosti moja kojom daruje srce owih dana, kako se tesko brisu zaborawom koraci kojima se predajemo sada, pruzam ruke neka me wode... A ti? Kuda ces ti? O da li cu te ponowo sresti, da ti se nasmejem i da te nikad wise ne ispustim...

dacca


Darker

Quote from: dacca on 15-05-2007, 11:58:42
:ljubav:pozzzzzzzzzzzz
hhahahahhahahaha, malo si promashio temu;-)

tarantulica

ma nije, vidish da te je nasmejala...

=> smeshna poruka  :>

Darker

hahahahahah, u pravu si, a i tvoja me nasmejala, ali nije sms;-)

Luximus

Dabogda ti kosa opala, izgorela od asfalta stopala, pascad te spopala, u zivotu kopala, ciganu se dopala, sa kuce pala, bez mozga ostala, na klupi spavala, ka pas lajala, za budalama se kajala, po noci setala, glavom o zid klepala, za brkatim odlijepila, zube super lijepkom lijepila, samo duhove sanjala, pokojna te baba proganjala, oko grobova se krila, vazda luda bila, nikad se ne trijeznila, SVAKA TE MUKA SNASLA AKO SAMNOM NE IZASLA!!!AJ BEZ MAJKE!!!!!  :>

AquArius


Bred


Luximus

#42
Quote from: AquArius on 23-05-2007, 14:25:31
Luxi
jel' to crnogorsko udvaranje?

:>


Aham!  :T Made in Podgorica a.k.a. Titograd

Quote from: Bred on 23-05-2007, 14:38:33
luxi bravo :K
Vazda brate!  8)

malena

Pola zivota nam ode na zelje,a pola na nezadovoljstva. Zato iskoristi svaki ternutak,jer iako je u raju bolja klima u paklu je bolje drustvo...  :K

Dok noc tiho pada vetar nezno piri,zelim ti laku noc i da te cuvaju vampiri,drakule nek se sa tobom slade kad spavas bez mene moj "slatki gade"...   :K

Bred