Potvrdjivanje farmakologije slanjem e-maila

Started by Nea, 30-11-2010, 14:59:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nea

Juce je na supi obajvljeno:

Studenti koji potvrðuju izlazak na ispit iz farmakologije, ubuduæe æe moæi to da urade slanjem e-maila na adresu
[email protected].
Naslov mejla: potvrda ispita iz farmakologije
Sadr¾aj: ime i prezime studenta, broj indeksa i ime profesora kod kog student pola¾e ispit.
Ispit se potvrðuje iskljuèivo od 1. do 5. u mesecu


Da li neko zna malo vise o ovome? S obzirom na to da je potvrdjivanje ispita ranije podrazumevalo i predaju indeksa,
da li ce indeksi i od sada morati da se predaju?

Da li ce spiskovi sa rasporedom za usmeni biti objavljivani na sajtu fakulteta?




mouse

To je sjajna vest!!
Zvala sam fakultet i potvrdili su mi da vazi i za decembar.
I spiskovi za usmeni ce biti objavljeni na sajtu:
   Savic,Ugresic i Radica 7.12.
   Katarina i Aleksandra  8.12.

Nea

Jeste to su super novosti!

Jedino sto je ostalo po starom je to da inekse moramo da predamo do 10h tog dana kada izlaze spiskovi.
I to je objavljeno na supi.

shmizla

Meni je bas bezveze to sto moramo opet da nosimo indexe. Mislim koja je svrha onda potvrdjivanja mail-om ako svejedno moras dan-dva posle toga da ides tamo da im das index? Al su nam ucinili....

Nea

Ja sam danas zvala institut i upravo pitala zbog cega moramo da ostavljamo indekse,
i odgovor koji sam dobila je glasio da oni uopste ne znaju zbog cega im nosimo indekse. :pst
Indeksi do dana ispita stoje kod tehnicara i na dan ispita ih predaju profesorima ( u to sam
se uverila kada sam isla po indeks u proslom roku)

Ipak jeste olaskica zbog toga sto u sustini indeks mozemo da im predamo kada hocemo do dana
izbacivanja spiskova, tako da smo malo ipak rastereceniji kada je to u pitanju.
I naravno, jednostavnije je kada spiskove za usmeni izbacuju na internetu, to sam
se nadala da cu doziveti. :shifty:

Bred

Pa zar nije objasnjenje za sve institute na koje mora da se nosi i index za potvrdu to sto na taj nacin su oni sigurni da ce student izaci na ispit (ono kao, morace da dodje po index ili ce ga biti blam da posle dodje po index a nije izasao na ispit i tako to ...)?! :K :K :K

mali veseljak

na drugom forumu pise da ne treba index

Nea

Na drugom forumu pise da ne mora biti predat indeks samo u slucaju da je predata ispitna prijava.

ivnbg

Kolege,na kom sajtu mogu proveriti kada je ispit? Na faksu su mi rekli da ce postaviti spiskove na netu ali ja na supi nisam videla. Da li postoji neki drugi sajt. Ako neko zna naka napise. Pozdrav

cana

na Supi,izasao je rapored za prof. Ugresica,Savica i Radicu,za ostale prof danas posle 12h

Bred

http://supa.pharmacy.bg.ac.rs/courses/46/posts/6418

milicagm

Moze li da se preda samo prijava?Tj. da to neko drugi uradi umesto mene,da se ne cimam samo zbog indexa za BG. :wacko:

Nea

Moze samo popunjena ispitna prijava i ne  mora da se preda licno.

gogolina

Da li neko ima informaciju kada je predaja indexa za ovaj (aprilski) rok?  :roll:

makica

Ovo je sa SUPE :
Predaja indeksa za redovne studente i apsolvente, koji pola¾u ispit iz farmakologije u aprilskom ispitnom roku, biæe odr¾ana prema sledeæem rasporedu:

- prof. Ugre¹iæ, prof. Stepanoviæ P., prof. Saviæ – 6.04. do 10h; - doc. Iliæ i doc. Novakoviæ – 7.04. do 10h. Ispit od 12-19.04., prema rasporedu koji æe biti objavljen na dan predaje indeksa,6 i 7.04. u 12h.
:Z