Literatura-gde naci?

Started by jelkica, 20-12-2010, 16:05:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jelkica

Kolege treba mala pomoc oko literature (za stari program)-gde se moze naci knjiga Varagic, Rang, skripte srcasta, kucana od progf Ugresica i divljakovic? 
Ima li sve to na fakultetu u skriptarnici i kopirnici ili ne?Zna li neko?
Planiram da krenem da je spremam pa mi treba pomoc gde da ih trazim  :help3:  :help3:  :help3:

mina-L

Ja sam na faxu uzela kucanu od prof Ugresica i srce skriptu, e sad Ranga sam pre kupila na sajmu knjiga,a za Varagica...hm, mozda ima na Medicinskom :hmm

Nea

U fotokopirnici na fakultetu mogu da se nadju:
skripta kolege Boska, skripta srce i skripta profesora Ugresica.

U skriptarnici mogu da se kupe Varagic po ceni od 1080 din i Rang ali ne znam po kojoj ceni.
Mogu da se nadju po knjizarama po Bg-u. Ranga izdaje izdavacka kuca Datastatus, pa moze da se nadje po
njihovim prodajnim mestima. Ja sam ga konkretno kupila preko puta postanske stedionice .Mozes da potrazis adrese
knjizara na internetu i da nazoves neku  knjizaru cija ti lokacija odgovara  da proveris da  li ih ima.

Obavezno treba skinuti slajdove sa predavanja sa interneta od prosle godine da se pogleda ko je sta predavao
i dopuni odatle posto postoje inforamcije kojih nema ni u jednoj knjizi niti u skriptama- nazalost.


jelkica

Mina, Nea-hvala vam devojke puno  :thanx2:  :thanx2:  :thanx2:

malena

jel ima neko Varagica u elektronskoj verziji?  :K2: :K2: :K2:

malena

Narode cujem da postoje audio predavanja iz farme? Da li ih neko ima i bio bi ljubazan da ih ovde okaci? Hvala...

diskaaa

ja znam da ima dosta ljudi,ali niko nece da okaci...

malena

Ajd ako znas nekog nek mi posalje pa cu ja da okacim... Ili jel znas mozda da li ima na faxu...

diskaaa

na faxu mislim da nema..a od tih ljudi ne znam nikog licno, samo sam pred ispit cula da pominju da imaju ta predavanja i obecavali da ce ih okaciti, ali nista od toga :(